Hergün 6yumurta içiyorum kaslarım gelişir mi?

Iki aydır fitnes yapıyorum bir süredir hemen hemen her gün altı tane çiğ yumurta içiyorum çünkü yurtta kalıyorum yemek olanağım kısıtlı onun dışında öğün atlamamaya çalışıyorum kahvaltımı mutlaka yapıyorum öğlen yemekhane veya yarımekmek döner köfte herneyse yiyprum akşam berbatta olsa yurdun yemeklerini yiyorum bütün bunların yanında bir aydır balık yağı kapsülleri içiyorum kilo alıp hacim kazanırmıyım uykusuzluk sorunum var gerçi

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Bu kadar yumurta içme sağlığa zararlı olabilir bir de dikkat bozuk olmasınlar

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yumurta içmen kas ve hacim istiyorsan mantıklı ama şu varki sadece yumurta ile olmuyor bunlar belirli beslenme çeşitleri var onlara uymazsan sadece yumurta işe yaramaz aksi halde zarar verir yurttaysan böyle şeylere girme düzen olmadan yapılan şeyler her zaman ters tepiyor !

0|0
    0|0
    • yurttayım e ne yapalım şimdi

• yani imkanın var ve durumun el veriyorsa çözüm kolay yemek listesi alırsın spor salonundan ona uyarsın ama bu bir tek yumurta ile olmuyor beyaz eti var sütü var biraz masraflı iş

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Yumurtayı çiğ içme zararlı

0|0
    0|0
  • Bence içme cilt hastalığı yapabilir organik değil yumurtalar haşlamak daha sağlıklı olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...