Vapurda karşınızda oturan birisinden hoşlandınız

ardından gözleriniz 4 kere birbirine çarptığını, ikinizde fark ettiniz.Kalktı yanına oturdu ve sarıldı.Tepkiniz ne olurdu

Güncellemeler:
Sorum anlaşılmadı sanırım hoşlandınız diyorum karşınızdakinden..Yinede tersliyorsanız sarılmasını,hoşlanmanıza rağmen ...neyse

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

• Yavaş be güzelim ne yaptın derim :))

0|0
    0|0
    • Ya hoşlandıysak gelsin de sarılsın hemen demedik o bakımdan yani ben tersledim :))

• Yok yok aşık olmadım :) fakat seviyorum insanları , anlıyorsun az-çok kimin niyeti ne (olsada yine çakallar) ama merak ediyorum insanlar cidden birbirine biranda bir sıcaklık duyabiliyor mu ..bakışmaların bi anlamı var mı yoksa öküz-tren ilişkisi mi .. o yüzdendi sorum ama çoğunluğa bakılırsa herkes farklı dünyalarda ..mehmet erdem'den herkese gelsin ..herkes aynı hayatta kendini..

• Ama o şarkının sözleri çok güzel.. Evet sıcaklık duyabilirler ya da o insanla hiç konuşmadan bile bir elektrik alabilirsin fakat zaman artık o kadar tuhaf ki, sen gülümsesen bu bana niye gülümsedi acaba diye bir ton şey düşünen insanlarda var, karşılık verende var bunu bilemezsin, ama yine de ilk olarak konuşmak daha sağlıklı :)) ben gider iyi geceler :)

Kızlar Ne Diyor 4

• gözüme gözü çarpanın gözüne kafa atarım ://

1|1
    0|0
  • Sarılamaz tokatı yer

0|0
    0|0
  • free hug ci sapik var diye bagiririm o kim ya iki baktim diye ne bu curet :D

0|1
    0|0
  • höst ! :D Olum manyak mı tm hoşlandık gelp ne sarılıyn o an biter ztn hoşlanmam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ankara da vapur olmadığına hayıflanmak olurdu.

2|0
    0|0
  • bişi olmamış gibbi seni cok özledim nerelerdeydin bugune kadar:)

1|0
    0|0
  • kamera şakasıdır o 2 güne kalmaz youtube a düşer

0|0
    0|0
  • Kinali ada dönüsü vapurda babama cay alirken uyuyan bir kiza asik olmustum ve öpmüstüm. gözlerini acti yavas yavas dogruldu gözüme bakti hic bisey söylemedi gitti :)

0|0
    0|0
  • Kadınımsın derim :)

0|0
    0|0
  • Sarıldı mı? Ay hoşt ulan derdim.

1|0
    0|0
  • ne tepkisinden bahsediyon direk bize giderdik ..

0|0
    0|0
  • Samimi degil.

0|0
    0|0
  • Çok istiyorsan hadi gel bize gidelim derim,naz yapmamanın alemi yok.

0|0
    0|0
  • dostum sen türkiyede mi yaşıyon :D

0|0
    0|0
  • bende sarılırdım

0|0
    0|0
Yükleniyor...