Böyle bişey olsa naparsınız?

diyelimki sevgilinizle birlikte uyurken göğüsünüzde uyuya kalmış siz ondan önce uyanmışsınız ve sevgiliniz ağzı açık ve salyaları göğüsünze akmış naparsınız tiksinirmisinz hemen itermisiniz onu yoksa olsun ondan tiksinmem mi dersiniz :D

0|0
8|24

En İyi Erkek Görüşü

• Tiksiniyorsan o çıkar ilişkisidir bebekk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• ağzına işerim onun ben :)

0|1
    2|0
  • Ondan tiksinmiş olsam onla sevgili olup ağzından öpmezdim yani . sonuçta ağızdan gelen bir şey salya . öperken sorun yoksa gerisi teferruat ;)))

1|0
    0|0
  • belim kopsada onu güzel uykusundan etmem sabaha kadar onu izlerim...ama asıkssam ve seviyorssam...

1|0
    0|0
  • Oda uyanınca baya bir makara yaparım tiksinmem

0|1
    0|0
  • Sevdiğim kızdan tiksinmem. Öpüşürken dilini ağzına alırken tiksinmiyorumda salyasından mı tiksincem

1|1
    0|0
  • İstem dışı yapılan her şey normaldir. Bundan tiksinen gitsin götünü yıkasın!11

1|1
    0|0
  • bu kızları anladıysam göğüs deki salya olam ... :)

0|1
    0|0
  • kesinlikle hayır,bende ona dönüp sarılıp yatarım,hatta hiç kımıldamadan rahatsız etmem öylece kalırım..bu durumu yaşadım ben..

0|0
    0|0
  • tiksinmem ben adı üstünde sevdiğim yani tutup 70 80 yaşına gelse atına yapsa irenmeden alır temizlerim :D böyle bi şarkıda vardı hatta :D

0|0
    0|0
  • parmağıma peçete dolayıp ağzına sokarım .. napıyorsun derse sen napıyorsun laaan derim ..

0|0
    0|0
  • benim bir sevgilim vardi agzindaki cikolatayi zorla bana yediriyordu, manyak mi nee :)

1|0
    0|0
  • insanlik hali temizlerim caktirmamda

0|0
    0|0
  • kızım sen sinema yazarı olmalısın hayal gücün süper

0|0
    0|0
  • mıdem kalktı be one ole oha

0|0
    0|0
  • çoraplarımı yada boxeri çıkartır siler atarım ...

0|0
    0|0
  • o açık agzını öperim

0|0
    0|0
  • rahatsa hiç sorun yok dokunmam bile. :)

0|0
    0|0
  • Ya naptın ya gece gece, keske öyle birşey olsa :(

0|0
    0|0
  • salyalarını silerim ve gülerim, o ben ben o. Biz yani

0|0
    0|0
  • onu öyle salyalı görünce benim de salyalarım akar.oral sex yaparım.

0|0
    0|0
  • ben sivgilimin b.kunu temizlerim

0|0
    0|1
  • salyası dökülmüşse bende salya dökerim sonra hadi birlikte yiyelim derim al sana cesaret aşkta:)

0|0
    0|0
  • Bunları aşmış olmaları lazım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• onun o başını alırımm, okşarım şefkatle, öperim bütün yüzünü gözünü saçını..ne tiksincem ya zaten birlikte yatıyorsak o benimdir benim olan şeyden neden tiksineyim :))

0|1
    0|0
  • osursa sorun yok :D

0|3
    0|0
  • tiksinebilirim belki ama insanlik hali uyurken napabilirki insan

sadece agzi acik uyumamaya alismis olsa iyi olurdu ama onun aliskanligi bu sekilde olusmus elden birsey gelmez..

0|0
    0|0
  • Ayy kıyamam ben ona :) Tiksinmem ama uyanınca baya takılırım :)

1|0
    0|0
  • Bune yaaaa olabilir ama senin başına gelmiyomu hiç bu uyurken =D evlendiğinde senin başına gelrise kocan iğrensin mi senden =D

0|0
    0|0
    • zaten benim başıma geldi kuzenimde fotomu çekmiş manyak :D ama tabi yanlız uyurken eşimle uyurken böle olmaz inş :D

• :D inş gelmez

• olay yerini hemen terk ederim hahahaha :)

1|0
    0|0
  • tiksinmiş olblrm

0|0
    0|0
  • Ne tiksincem , salyalarini yerim onun askim benim ,oyle yatsa da mincirsam ahhh. :(

0|1
    0|0
Yükleniyor...