Arkadaşlar bir bakar mısınız?

karın kası için fitnessa başladım tahminen kaç ayda kaslar belirginleşir bilgisi olan var mı bide neler yememi önerirsiniz?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• kızlarda çok zor. hatta imkansıza yakın. çünkü kızların vücudunda testosteron hormonu (erkeklik hormonu) çok azdır. kaslar bu hormon sayesinde gelişir. tabi bunun için yağ oranını da düşürmen lazım. beslenmene çok çok çok dikkat et. koşu yaparak felan vaktini boşa harcama. ağırlık çalış. ayrıca merak etme body yarısmalarındaki kızlar gibi erkeksi olmaz vucudun bu normal yollarla imkansızdır onlar da zaten hormon aldıkları için öyleler. sporu dogru tekniklerle yap. nefes kontrolü dinlenme süresi vs vs bunları arastır oyle yap yoksa bosu bosuna kendini yormus olursun.

0|1
    0|0
    • spora gidiyorum zaten yürüyüşle olmaz zaten karın kası istiyorum sadece

• sadece karın kası diye bişey olmaz. kaslar birbiriyle baglantılıdır. senin istediğin şey şunun gibi biraz: bir arabayla istanbuldan ankaraya gideyim ama sadece arkadaki sağ tekeri dönsün. böyle bişey yok. hepsini çalıştırman lazım tam verim almak istiyorsan. spora gittiğini okudum ama spor salonunda koşu bantlarıyla felan vakit kaybetme onu diyorum. onlar sana kas kazandırmaz aksine kaybettirir. sen sanıyormusunki o gördüğün manken kızlar o vücutları sahilde veya spor salonunda kosarak yürüyüş yaparak yapıyorlar? öyle değil işte. onlar bile ağırlık çalışarak o formlarına koruyorlar. sadece karın kası diye bişey yok. squatını da yapacaksın eline dambıl alıp kol kası da çalışacaksın vs vs. tüm vucudu çalıştırman lazım. zaten sen squat yaparken bacak kasını çalıştırırken aynı zamanda karın kaslarının da çalıştıgını göreceksin.

• o öyle zaten ağırlık çalışıyorum ve kas sıkıştırma hareketleri daha yeni başladım koşu bandı falan yok

En İyi Kız Görüşü

• yaklaşık 3 ayda değişikliği hissedersiniz. tabi disiplinli çalışırsanız

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Öyle hemen kolay olmuyor hele sen kızsın baya çalışman gerek

0|1
    0|0
  • Yag yoksw hizli gelisir

0|0
    0|0
  • o işler zor

0|0
    0|0
  • 1 ay sonra ancak değişim gözleyebilirsin.. bide göbüşüne bağlı.. :D çoksa işin zor ;)

0|0
    0|1
    • yok profildeki işte

• ya şekillensin istiyorum sporcuyum sürekli bikini giymek zorunda kalıyorum kas görüntüsü daha hoş durur yani :D

• 3 aylık egzersiz yeter o zaman sana.. ;) fazla devam etme kızlarda karın kası iyi olmuyor fazla.. (bence tabi)

• düzgün çalış ve pes etme konuşarak birşey olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Üç dört aya

0|0
    0|1
Yükleniyor...