Six pack ; bu işten anlayan arkadaşlara

spora başlayalı 1 ayı geçti

boy 192 kilo 85

karnımı elleyince alltta kas olduğu belli ama üstünde 1-2 cm lik yağ tabakası var onu nasıl eritecez

mekik çekmeye devam peki başka ne yapabilirim?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• 4-5 ay sadece mekik cektim hicbir faydasini gormedim, sonra diyete basladim 2 ayda six packe kavustum. Diyet yapmadan six pack cikmaz, mesela beyaz ekmek ve sekeri 2 ay hic tuketmezsen six packe kavusabilirsin :D

0|0
    0|0
    • iyide protein almak gerek yağsız yerinden yemek gerek her gün bu yüzden annem le kavga edioz yemekleri görecen:P

Kızlar Ne Diyor 2

• yediklerine daha çok dikkat edebilirsin.

0|0
    0|0
  • six pack olunca ne oluck

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Önce beslenme, mekik sonra gelir. Bu arada toplumdaki karın-mekik bağlantısına bayılıyorum. Envai çeşit karın hareketi vardır ve mekik en kolayıdır. Sadece mekikle olmaz. (Üstüne alınma)

0|0
    0|0
  • kardeşim öyle ha deyınce olmaz her şeyini tam tekmil yapmalısın.spor yapıyosan sadce spora gittiğni günler değil her gun sağlıklı b eslenmelısın besin çok önemli mesela spordan sonra haşlanmıs tavuk sabahları yumurtanın beyazı spordan sonra soslu makarna falan bunlar çok önmlı sırf ağırlık çalşmkla da olmaz

0|0
    0|0
  • youtubeye gir 8 dakikada karın egzersizi yaz ilk videoyu her gece yap çok zor bi aydan sonra alışıyosun ama en etkili olduğunu iddaa ediyorum inan bana :D

0|0
    0|0
  • spor yaparken kesinlikle mekiğe en büyük önemi vereceksin çünki vücut yağlanması en fazla six pack bölgesinde olur

0|0
    0|0
  • six pack 6li bira paketi değilmi la

0|0
    0|0
  • kendimi bildigim spor yapmadim ama 6 tane kasmadan görünüyor

0|0
    0|0
  • 5-6 ay sonra belli olur.

0|0
    0|0
  • Çekik sayısını artır.

0|0
    0|0
  • 2 tane danbılı başının yanında tut kalkarken onlarla birlikte kalk ozaman daha hızlı baklava çıkatırsın bide işi oluruna bırak illaki zamanla çıkacak sen sen ilk önce üst bölgeni yapılandırmaya bak

0|0
    0|0
Yükleniyor...