Paten almayı düşünüyorum... Sizce çok mu eskidi?

paten almayı düşünüyorum ama sanki çok eskidi modası ve artık pek te kimsede yok açıkçası sizde mi çok eskidiğini düşünüyorsunuz modasının.

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• yoo kız kardesim kullanıyor :) kullananı var kullanmayanı var :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• ben keyif aldıktan sonra yemişim modasını...

0|0
    0|0
  • modası geçti ya artık

0|0
    0|0
  • siz neyapmak ve kendinizi nasıl hissediyorsanız öyle davranın .başkaları nın yapmadığı bir şeyi sizde yapmamak zorunda değilsiniz .

0|0
    0|0
  • takma modasına almak istiyosan al. başkalarının ne dediğini umursamayanlar kullanırdı pateni o zamanlar. şimdide öyle olsun.

0|0
    0|0
  • Paten moda değildir paten hobidir bir çeşit zevktir modaya göre hareket etme.

1|0
    0|0
    • pek cok kız için her sey modadır modaya gore sevgili degistiren biliyorum pateni mi modadan saymıyacak

• sakin ol rapunzel haklısın konu kızlar olunca mantıklı geliyor =)

• patenin modası olmaz eskimezde o :)

0|0
    0|0
  • paten de modami olur, severek zevk alarak yapiyorsan sana keyif veriyorsa yemisim modasini

0|0
    0|0
  • Moda için paten kaymak mı yoksa hobi içinmi?Hobinin de modasımı olurmuş.Kay gitsin;)

0|0
    0|0
  • eskidi de, şimdiler de moda eski nostalji olaylar, cem yılmaz bile dört tane yeşil çam filmini yeniden canlandıracakmış

0|0
    0|0
  • patend devri bitti bencede gerek yok artık iso bilmem kaclara

0|0
    0|0
  • Sskimiş eskimemiş önemli değil bence canın istiyosa eğer git al hemen.

0|0
    0|0
  • evet .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• modadan ziyade bence zevk almakla alakalı

0|0
    0|0
  • sen yapmak ıstıyosan almalısın eskıdı dıye sevdıgın bırseyden eksık kalmamalısın bence

0|0
    0|0
  • Bende paten kayıyorum :) Eskidiğini düşünmüyorum gayette keyifli kuzenimle hava sıcak olduğunda çıkıyoruz patenle kayıyoruz çok güzel oluyor bence :)

0|0
    0|0
  • al kayarsın

0|0
    0|0
  • hoşuna gdyrsa al bnce

0|0
    0|0
  • Sen hortlat.

0|0
    0|0
  • sen farklı ol bişey olmaz

0|0
    0|0
  • hobinin modayla ilgisi ne .. paten kaymayı seviosan alırsın paten.. sevmiosan almazsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...