Üniversite gençlik bi bakar mısınız ?

haftaya bi aksam arkadaslarla eğlenelim diyoruz 2 erkek 3 kız , üni birinci sınıfız , dahada yeniyiz çömeziz :D bize yapcak bişeyler önerir misiniz ? arkadaşlar yakın arkadaşız cinsel önerilerde bulunmayın lütfen

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• sinemalar,klup etkinlikler,yeni restron keşifleri

0|0
    0|1
  • Makarna yapın yıyın evde oturun şişe çevırmece oynayın olmadı fılm ızleyın efendı efendı kısaca kudurmayın hanı ateş senı cagırıyor genclık bu ıstee ahh ben gencken ne hoyrattımmmmmmmmmmm:D

0|0
    0|1
  • Dumtıs kanka gecesi :D

0|0
    0|1
    • dıptıs dıptıs ama nasıl :D

• Biz iki holigan evde maç izlerdik diğerleri okey oynardı maç bitince marş açıp anırıdık özledim yahu

• daha birinci sınıfız ablası eve seneye çıkcaz :D

Erkekler Ne Diyor 10

• Selamlar kardeşim,

Yani şöyle bakıyorum da ilerde evleneceğimiz kadınların böyle kızlı erkekli eğlenceler içerisinde yaşam sürmüş, hayasız zerresinden muteber kadınlara nasıl nikah kıymak isteriz ya da istemeyiz, bunu düşünüyorum..

Yani ister misiniz...

1|0
    0|2
    • Ya bi git zıbar yat yobaz kılıklı.İnsanlar 2-3 eğlendi diye milletin namusu konusunda haemen yorum yapıyosun.BAs git diyorum.

• ev nerden çıktı şimdi ?

• Ne biliyim yorumlara ev yazmışlar oradan çıktı sanırım. Benim dert ettiğim o zaten.

• Raion, sen anlayışlı hoşgörülü, iyi niyetli bir çocuksun

Beni gerçekten anladığını umuyorum.

Allah yolunu bahtını açık etsin inşallah.

Dualar seninle olsun.

Selametle.

0|0
    0|0
    • eyvallah iyi dileklerin için teşekkür ederim , amin

• Sen beni ciddiye alma takılıyoruz işte,bir insanın dini ne olursa hoşgörüyle yaklaşan biriyimdir,gidip aynı dine mensup olduğun birini neden dışta göreyim.

• Oturup Suriye meselesini tartışabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • monopoly oynayım eğlence merkezine gidin

0|0
    0|0
  • Ben bilirim o,üniversitedeki masum gece takılmalarını her şey normal başlar ama hiç bir zaman öyle gitmez :)

0|1
    0|0
    • özellikle yakın arkadaşız diyorum yaw :D cinsellik yok diyorum :)

• Hiç sorun değil,semto un zihniyetindekiler genelde erkek erkeğe toplanır,çekirdekle beraber laptopdan film izlerken sevişme sahnelerinde sansür yaparlar :))

• :) Yani ben pes demiyorum. Bizi bu kadar dışta görmeniz hoş birşey değil.

Yani biz bunlar da kardeşimizdir diyoruz, ama yok yok.

Yani bu asırda insanın ziyanda olduğu bu asırda sadece düşünün arkadaşım...

Ömür sermayeni nerede tükettiğini...

• 10 numara soru kardesim eğlenmenize bakın.Bar falan bulursanız düşünmeyin girin içeri.Birlikte bira içip kağıt oynayın.Gezin durmadan.Sinemaya gidin.Falan filan =)

0|0
    0|0
    • yok ya sonra milletin 5 10 sene sonra evlenebilir ihtimalini düşünerek hiç bir kızın yanında gülmicem bile , dersimi aldım ben , gülerim ahlakını bozarım belki gülerken bozarım felan , millet sonra bahaneyi bizde aramasın

• Boşver zmanla örenirsin ortamı=)

• 1 hafta sonra toplancaz yapcak bişe yok :D

• Paintball gidebilirsiniz. sinemaya gidebilirsiniz.

0|0
    0|0
    • paintball için sayımız az sinema da çok klasik ya :)

• lunapark sezonu değilde , bowling fikrin baya işimi görür eyvallah :)

• türkiyenin jeopolitik önemi hakkında bir konferans düzenleyebilirsiniz

0|1
    0|0
    • bana aşağıda nuri alço muamelesi yapan birisi var abi

• Nuri arkadşaım hakkaten senin hayran çok =) bende seni merak ettim=)

• kızları eğlence ayağına ... yapacak mışım , abi karıştırıyolar yeminle , el atıver dicektim vazgeçtim :)

• istanbuldaysanız istiklalde falan takılın, illaki yapacak bişey bulursunuz

0|0
    0|0
  • 2 ye 3 yani kişi başına 1.5 kız düşüyor. çok güzel lan.yanlarında olmak bile güzel :D

0|0
    0|0
    • GECE GECE KOPTUK ARKADASLARLA YORUMU OKUYUNCA :D

• abazalık diz boyu kanka :D şu caps lockuda açık unutmayaydın iyiydi haha :D

• dize kadar :D

Yükleniyor...