Bayanlar pudra tavsiyesi istiyorum

Normalde flormarın pudrasını kapatıcısını allığını falan kullanıyodum. En son kozmetik alışverişimde annemle gitmiştim satıcı kadın innovanın ürünlerini çok meth etti yüzüme de uyguladı ben de memnun kalmıştım aslında ama mesela pudranın gramajı çok az ve 2 ay anca dayandı. Normalde flormarın ki hergün sürmeme rağmen en az 3 ay gidiyodu. Ama innovanın ürünleri pahalı ve pudrasının yapısı ne kadar hoşuma gitse de çabuk bitmesi canımı sıktı. Ben 60 tl gibi bi fiyata almıştım. Daha uygun fiyatlı, gramaj olarak iyi gidecek kapatıcılığı çok yüksek olmayan (ki yüzde kalıp gibi durmasın) pudra önerebilir misiniz? Yüz de kalıp gibi durmaması önemli ama benim için.

Bu arada flormarınki innovayı kullandıktan sonra fark ettim çok yapay duruyo ve iyi dağılmıyo öyle istemiyorum.

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Maxfactor al

1|0
    0|0
    • Evet bunu al innova kadar iyi olmasada flormardan daha iyi ve fiyatıda uygundur.

Erkekler Ne Diyor 4

• clinique

0|0
    0|0
  • ya sizler ne yaparsanız yapın zaten güzelsinzi gerek yok bunlara doğal halinizi beyenmiyomusunzu sizler

1|0
    0|0
  • Undo Talk

0|0
    0|0
  • bebek pudrası

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kesinlikle '' catherine arley '' pudrayı tavsiye ederim. hem ucuz hem süper kapatıyor. küçük kozmetik dükkanlarında satılıyor. 7 tl birşey ... yılların pudrası. internette araştır ve yapılan yorumları gör. herkes memnun. ben altından fondöten bile sürmüyorum nemlendirici sürüp pudrayı öyle kullanıyorum ve süper kapatıyor bebek gibi bir görüntü veriyor. en pahalı pudra markalarınıda kullandım ama catherine arley'deki sonucu hiçbirinde alamadım.

0|1
    0|0
  • sephora bakmanı oneırım

0|0
    0|0
  • Ben oriflame kullanıyorum ama beklentini karsılamaz yüksek ihtimal.

0|0
    0|0
  • maybelıne de maxfactorde cok ıyı ama ıkısıde gene 40 60 arası fıyat olarak ve cok dogal

0|0
    0|0
  • yves rocher

0|0
    0|0
Yükleniyor...