1000 tane sms attım, yine de sevdiremedim kendimi

Sevdiğim erkeği sürekli arıyorum, beni istemediğini söylüyor ama biliyorum kesin naz yapıyor namıssız.

Bana küfür etmesi bile yetiyor özlemime. Beni bir gün sevip sahipleneceğini umarak sürekli mesaj atıp kendmi hatırlatıyorum. Bana "defol demden gitmem" dedim, "ne yüzsün kızsın" dedi.

Kendime hakim olamıyorum 1000lik sms yaptım hepsi tükendi yine de dikkatini çekemedim.

Şimdi ne yapmalıyım?

0|0
16|24

En İyi Erkek Görüşü

• Lan bizi nie böğle seven yok ya biz kıza yalvarıyoz böğle hayatin ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Şimdi de 1000 dk ara.

4|2
    0|0
  • Pembeliler, troll denemeyin. Bin defa söyledik la.

1|2
    0|0
    • hakket he. kırmızı da yakışmış hafız

• Sorumda kaportayı yaydınız anasını satım. Kısırla kurabiye de getireyim de gün yapalım oldu olacak allama.

• Her türlü. Sürüngenim, yerleşirim.

• ya sana mal diyeceğim ama ayıp olacak. Neden ısrar ediyorsun ki ? o istemedikten sonra boş hayal.

Erkekler de istemedikleri birisine ilgi göstermezler, nefes alsın yeter olayına takılmayın.

1|1
    0|0
  • 10000+1000 sms paketleri var.Onlardan al.

3|0
    0|0
  • Şimdi ne yapmalıyım?

dedin beni bitirdin beybigirl

3|1
    0|0
  • bir dost bir arkadasa ihtiyacin var.Adam sana yüzsüzsün demis seven kisi bunu demez naz yapan yada.

Bence tamamen sen hayal dünyanda yasiyorsun.

0|0
    0|0
  • Bağişlayın ama:Neden kendinizi küçültüyorsunuz?Kimi sever,sevdiğinden ilgi göremez,kimide sevecek birini arar,Onun için lömek ugruna.Herseyın hayırlısı.O adamdan bı b*k polmaz sana...Bırak gitsın coll takıl

0|0
    0|0
  • ona küçük süprizlar yap, bir akşam yemeğine çıkar, arabayla gezmeye devam et, bir gece erkenden kapısına git tüm gece beklemiş gibi yap, penceresinin altına mozaikle seni seviyorum yaz (betonda olabilir) ona kendini özel hissettir çiçekler gönder...

erkekler ısrar eden kızlardan hoşlanır ama dans bilmiyorsan nafile link

0|0
    0|0
  • tam sopalık bu yav

1|1
    0|0
  • kızım ona da desene namıssız dıye ıkı dakıkada asık olur hee:)) bak senı kesın redderse benımle arkadas olmanı ıstıyorum tek bı sartla namıssız fılan de bana da bayıldım gecen de soyledıydım

0|0
    0|1
  • hahahahaha, söven sevilir seven sövülür :)

hani böyle değilde, böyle olsun.

1|0
    0|0
  • ya sende bırak peşini herifin belleiki senden kurtulmaya calısıyor bence uzak dur sonrarısı kötü döner

0|1
    0|0
  • Bir 1000 tane daha at bakalım =)

1|0
    0|0
  • zaten üzerine gittiğin için kaybediyosun :D

1|0
    0|0
  • biri bana 1000 tane sms atsa, ömür boyu konuşmam

0|0
    0|0
  • bazen bazı şeylere ulaşamaz insanoglu avucu yalamanı tavsiye ederim

0|1
    0|0
  • bir kız bana bırak 1000 lik 1 tane atsa deger verirdim :)

0|1
    0|0
  • ne inatmışsın be bu kadar yüzsüz olma derim ben

1|0
    0|0
  • tek kelime ile ifade edecek olursak KAÇAN KOVALANIR...

0|0
    0|0
  • git ve ona gülümse sonra şu iki kelimeyi söyle " Seni seviyorum" sonra arkanı dön git akşama arar.

0|1
    1|0
  • 1000 sms yaptın yakınlasıcam dıye uzaklastın...hıc ılgılenme bakalım bi...

0|0
    0|0
  • peşini bırak yeni aşklara yelken aç ondan sana hayır gelmez

0|0
    0|0
  • Boşver başka aşklara yönel seni sevmeyeni sende sevme.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Hiç komık gelmedı

0|0
    1|1
  • Oha sadistligin dibi.

Kizim sizo musun sen? Baktin olmuyor, bakma o zaman abi. Degmedigini goruyorsun, e o halde neden hala usteliyorsun ki? Kendini kucuk dusurmenin manasi ne? Sana hakaret etmesi, istemedigini soylemesi zevk mi veriyor sana? Tecavuzcusune asik olan kadin gibi fazla s2msonic, mazosist, etik olmayan bi hareket bu.

Ona karsi madem bu denli dolusun, al eline kagit kalem yazmaya basla. Derdini ona anlat, o'na degil. Konumunu dusurmenin manasi yok be guzelim.

1|1
    0|3
  • Oha o kadar mesajı bana da atsan bende sevmem o ne lan!

1|1
    0|0
  • olmamış

0|0
    0|1
  • bıktırmışsın adamı. hakikaten yüzsüzlük onursuzluk

0|0
    0|0
  • Sen delimisin 1000 smsmi atilir? Adamin sevecegi varsada sevmezki, erkekler sms olayini pek sevmezler bilmiyormusun?.

0|0
    0|0
  • kötü yapmışsın. Ama kendi lehine çevir. Bu kadar ilgi gösterdikten sonra bir anda kes ilgiyi bakalım ne yapacak. İsteyecek şuan yüzdüzce bulduğu ilgini emin ol.

0|0
    0|0
  • sen karşılık alamadığın için hırs yapmışsın o senin peşinde koşsa eminim sende tınlamazdın elde edemediğin için böyle

0|1
    0|0
  • sms atan erkektan hsolanmıorm .. bnde atmam beklemesin. belki ilk günler heyecndan 2 -3 tane atarm .. ama ileriki zamanlrda haftada maksimum 10

0|1
    0|0
  • bence gitmeyi dene

0|0
    0|0
  • başarısız bi' trolluk girişimi.

0|0
    2|1
  • Olmayınca bu kadar zorlanmaz be anam.Ama senı anlayabiliyorum.

1|1
    0|0
  • Bize yol al.

0|1
    0|0
  • Trcell'in 10bin sms paketine gec.

0|1
    0|0
  • evini bas tek caren bu :D

0|0
    0|0
  • 1000 tane sms attıysan zaten bi umut varsa dahi onu bitirmişsindir :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...