Çekingen erkekler bir kızın kendisinden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için neler yaparlar?

sorum açık beyler, yanıtlarınızı bekliyorum :) şimdiden herkese teşekkürler

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• çekingenlikle alakası yok, herkes bakışlardan ve hareketlerden anlar.

0|0
    0|0
    • peki bu erkek de ondan hoşlanıyorsa nasıl belli eder hoşlandığını?

• git elemana teklif et demiyorum, o kıvama getir ama teklif eden o olsun.

kaldı ki senin adım atman da kötü birşey değil, neticede biz erkek olarak adım atıyoruz ve bu bir sorun değil değil mi? biz adım attığımızda aha tecavüzcü coşkun geldi diye düşünmüyorsanız adımı atan bayan olduğunda kimse aha fahişe geldi diye düşünmez. bakış açısıyla alakalı.

• tamam teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 16

• o anlayamaz bişi.

0|0
    0|0
  • aga hiç bişey yapmaz. Kendi içerisinde senin ona gittiğin günü hayal edip durur. Sen bi erkekle konuştuğun zaman hayatındaki en büyük darbeyi yer kalbinden. Kimseye derdini açamaz. Kimseye diyemez ki ben bu kızı çok seviyorum. Aşkı platoniktir. Ahhhhh ulan aahhhh

0|0
    0|0
  • Hiç birşey yapmazlar kızın ilgili davranmasını beklerler biraz zaman harcayarak. çekingenliğinin azalmasını beklemelisin. Yada güle güle dersin.

0|0
    0|0
  • Sürekli onu takip eder onu izler onu keser snde karşılık verirsen bu iş olmuş demektir

0|0
    0|0
  • ben çok çekingenım ancak mal mal bakar ben gibi yanına gidemez çok güzelse bu kız eli ayağı dolaşıp sapıtır

0|0
    0|0
  • kendiyle ilgili sorular sorarlar ben cekingenmiyim valla değilim söylerim olursa olur olmazsa olmaz :D ama hani ilk basta bi yoklama cekmek gerekir tabiki

0|0
    0|0
    • yoklama derken? :)

• ya hani hoşlandın erkek tipi nasıldır neye sinilenirsin bi erkek napsa hoşuna gider gibi :D yada kendini sorar işte kızlar bana iye bakmıyor neyimi beğenmiyolar falan gibi yemler :D

• kız bakıp gülümsüyosa, onu görünce tedirgin olup kılık kıyafetini düzeltiyosa, kaçamak bakışlarını yakalıyosa hisseder..

0|0
    0|0
  • valla ben cekinegen hiç olmadım istedigim hersey oldu zamanla kızlalrdan beklenditlerimi aldım her zaman onlarda benden aldı tabikide

0|0
    0|0
  • Karşıdakinin adım atmasını bekleriz mal gibi.

0|1
    0|0
  • hiçbirşey yapmazlar kız belli eder eğer hoşlanıyorsa zaten

0|0
    0|0
  • mal mal beklerler

0|0
    0|0
  • hiçbirşey yapamazlar öyle kendi kafalarında kurup çatlayana kadar beklerler

0|0
    0|0
  • çekingen yaklasıorm soruya:d

0|0
    0|0
  • Bende çekingen bir erkeğim bakarım aramızda bir bakışma elektriklenme olursa o şekilde anlarım

0|0
    0|0
  • kızların çekingeni olmaz

0|0
    0|0
  • kızlar biraz daha rahattır aslında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Mal gibi beklerler.

1|2
    0|0