Evlenince sabahları eşinize kahvaltı hazırlar mısınız?

ıyı aksamlar arkadaslar evlenınce ev hanımı olsanız kocanız ıse erken gıtse kahvaltı hazırlarmısınız? ne dusunuyorsunuz bu konuda? bugun kızlarla bu konuda fıkırlermızı paylastık sızınde fıkırlerınızı merak edıyorum:)

erkekler ne dusunuyor bu konuda ?

herkeze ++ saolun sımdıden cevaplar ıcın

• Evet hazırlanmalı
    86% (24)81% (22)84% (46)Oy Ver
  • Hayır gerek yok
    14% (4)19% (5)16% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
aslında erkekler sorumu yalnıs anladı sorum karınızdan kahvaltı hazırlamasını beklermıydınız :D

0|0
36|46

En İyi Erkek Görüşü

• Selam Aleyna hanım;

Ya lütfen paylaşimlarda ortak ev,partner,sevgılı, ya da eş...Sevıyorsam her işin ucundan tutarım.Ne olacak yanı bulaşik yıkasam elimemi yapışacak..Kaldı ki eş seçiminde arkadaş secımınde nasıl dıkkaet edıyorsak,onu simartma,onu sevdırme ,kendıme baglama konusunda da hassasiyetli olmak gerekır diye düşünuyorum...

Kahvaltı hazırlamak,onun tebessum etmesini saglamak,partnerının,erkeğinin zevkli olduguna işaret kılar.O da bunun hazzını yaşar

Kahvaltıyla sınırlı olmamalı diye düşünüyorum.Cevabım seve seve yaparım.Ewet

2|0
    1|0
    • Gol atınca aklına ben gelecegım kız.İ,nan ki .Walla hissettim canım arkadasım

Erkekler Ne Diyor 45

• Yani hergün olmaz. Ama tabiiki erken uyanmışsam, keyfim de yerindeyse... Eee eşşek değiliz ya. Hazırlarız elbet. :)

1|0
    0|0
    • aslında erkekler sorumu yalnıs anladı sorum karınızdan kahvaltı hazırlamasını beklermıydınız :D

• Aynı cevap. Eeee eşşek değil ya. Bir kere de o hazırlayıp yatağa getirsin. :)

• birisi kahvaltı kolanı elinde gelip önce bi buse vereydi eyiydi ama ... ama amaa .. amaaaa bunlar ne yazıkki temenni sadece temenni eeeee her insanın hayali olmalı dimi hayal bizimkide :))) yoksa ben izin günlerimi verebilirdirm insanları gülümsediğini ve iltifat ettiğini anlarda gördüğüm enerji kadar sağlam bi enerji yok 1 koyup bel almak gibi bişey buda işte :)

1|0
    0|0
  • Akşam başım ağrıyor demeyecekse yaparım sorun yok.

1|0
    0|0
  • ikili ilişkilerde bay bayan illa birisi birisinden önce kalktığı durumlar olacaktır.

Eğer saat uygunsa güzel, nazik bir biçimde uyuyan kişini kaldırılması ve kahvaltının beraber hazırlanmasından yanayım beklentim olmaz..

Güzel ve nazik bir biçimde tekrardan altının çizeyim bu iki kelimenin :)

.

Farukk gaak Faruuuk bak Faruk diyom gaak len gakk.

Şeklinde bir uyandırma biçiminden sonra kadınlar neden şiddet görüyor. :S

Yanlış anlaşılmayacağımı düşünüyorum, KADINLAR CANDIR!.. :)

1|0
    0|0
  • eskiden kahvaltı yapmazdım o yüzden bi önem arzetmiyodu annem saolsun alıştırdı işyerinde sabah poğaça yiyen evli arkadaşlara takılırım

ne o lan evde civcivmi besliyosunuz diye

1|0
    0|0
  • hazırlarım , neden olmasın ... sonra banyoya girip kese bile atarım ... :)) fazla şımarıp epilasyona da el at demez umarım :))

2|0
    0|0
  • beklerim tabi bekliyorumda ben kalkym sabahn körnde akşama kadar harıl harıl calşym o yemek bile yapmasın kıçını bile kaldrmayp yatsn :D o evi yatırr kaldırrım valla eşşek gibi yapıcak

1|0
    0|0
  • tabiki hazırlarım yatağına bile getirrim beee

1|0
    0|0
  • Hayat tek kişiye müşterek değilse tabi ki hazırlarım, tabi kahvaltının yanına kırmızı gül ve sarı fulya çiçeğinin eşlik etmesi de hoş olurdu.. :)

1|0
    0|0
  • Janjanlı pazar sabahı kahvaltılarını aynen devam ettiricem..

link

link

1|0
    0|0
  • Bir bayanın kahvaltı hazırlaması yemek yapması bana verdiği bi hediyeymiş gibi geliyor bence yaparsa daha güzel olur o yorgun olduğu zamanlar ben yaparım arada sırada :)

1|0
    0|0
  • eger 2mizde işe gidiyorsak sabahın köründe tabiki.. beraber hazırlayıp yeriz.. ama sadecene ben gidiyorsam arada sırada isterim tabiki.. evdeki kahvaltının yerini kuru simitle doldurucak halimiz yok ..

1|0
    0|0
  • tabiki kahvaltısız işe gidicek halimiz yok dışarıda kuru pogacamı yiyelim evde nefis kahvaltı varken.. işe gitmeden uyanırız beraber hazırlar toparlar dogru işe gideriz.. yardımlaşarak tabiki ^^ herşeyi eşime yaptırıcak halim yok :D

1|0
    0|0
  • Benden daha önce kalkıp kahvaltıyı hazırlaması ve sonra gelip beni uyandırması hoşuma giderdi..Ama ahdım var evleneceğim kişiye bir hafta sonu güzel bi kahvaltı hazırlayıp uyandıracağım

1|0
    0|0
  • Yapmadığım iş değil. Bunlar ne sorun olmalı ne de abartılacak kadar büyük jest. Olması gereken olur, hepsi bu.

1|0
    0|0
  • Ben hazırlarım heral.

1|0
    0|0
  • 1-2 seferden sonra kendi bile istemez ona garanti ederim sadece :P

1|0
    0|0
  • mutlu bir şekilde uyandıysam tabiki

1|0
    0|0
  • Kakilmis gibi saclarindan tutup hani benim kahvalti sofram demem :D p

1|0
    1|0
  • kadınların hemen hemen hepsi hazırlarız demiş ..ama işyerinde evli olan arkadaşlarımın neredeyse tamamı işyerinde poğaça ile kahvaltı yapıyo..burada bi çelişki yok mu=)) annem sağolsun bi gün bile aç göndermezz=))

1|0
    0|0
  • :D şahsen ben yormam eşimi tam tersine evlendiğim kadına yada kız arkadaşıma aynı evde kalacak seviyeye gelmişsek sabah erkenden kalkıp güzel bi kahvaltı hazırlayıp öperek uyandırmak istiyorum hepte istemişimdir severim mutlu etmeyi

1|0
    0|0
  • Hayat müşterek sırayla hazırlarız ...:))

2|1
    0|0
  • hazırlarım ama alışkanlık olmasını istemem, beraber hazırlamaktan yanayım.

1|0
    0|0
  • günün en önemli öğünü kahvaltıdır.yapmak şart.

1|0
    0|0
  • Bu tür küçük ve gereksiz şeyleri kafamda sorun etmem

seve seve hazırlarım yaparım hatta elimle beslerim onu :D

1|0
    0|0
  • sevgilimle beraber yapmak isterim ona öyle arkasına geçip sarılırım boynunu öperim ne güzel ya o her şeyin en güzeline layık aşkım benim

1|0
    0|0
  • Bunlar sorun olmaz eşim bana hazırlarsa ben ona hazırlarım falan ..

1|0
    0|0
  • Ekmek arası kokoreç yanında muzlu süt hazırlarım.Birde kapının önüne kırmızı halı sererim.başka bir isteğin var mı=)

1|0
    0|0
    • soruyu dıkkkatlı oku gozunde sorunmu var

• Güncellemey bak yanlış anlamışız=) PEhh=) Sorunu bence baştan güzelce oku=)

• kahvaltım hazır olcak hazır degilse adımımı atmam dışarı ve en çok kızdıgım şeydir.zamanında yemegimin ve kahvaltımın hazır olması.karımmış demem vuruverim 2 tane sabah sabah agzının üstüne.kadın dedigin erkegine bakıcak erkegini çekip çevirecek

1|0
    1|0
  • hiç sanmıyorum ki hazırlasın. gerek de yok zaten insan başının caresine bakmalı heleki öyle bi devirdeyiz ki yemek yemeği bile erinmekten utunanlar var . :)

1|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 36

• ev hanımı olmasamda hazırlarım

1|1
    0|0
  • İlla ev hanımları hazırlayacak diye birşey yok işe giden bayanlarda hazırlıyor ben hazırlarım mesela kahvaltı yapılmadan çıkılmamalı evden. Sabah kahvaltısı bir başka olur.

1|0
    0|0
  • arkadaşim evlenince Şöyle Olur su cicim ayı dönemini iyi değerlendirmek gerekli Evet eş kalkıp kahvaltıyi hazırlar gayet güzel birşekılde hayat devam eder daha sonraları sabahlar hergün kalkmama başlar uyuyup kalır sonra bu hiç Olmaz adam pastanede simit pasta alarak çalıştığı yerde kahvaltı yapar Ayrıca eğer birde çocuk olursa sabah kahvaltı olayı tamamen hayal Olur çünkü kadın sabaha kadar çocukla uğraşır hatta eş arada kadına yardım eder öyle ışte

1|0
    0|1
    • evet bebek olsa cocuk olsa zor erken kalkması hele bebek kucukse

• zaten sabah kocası giderken kalkıp 2 lokma bisey hazırlamayacaksa kadın . ne işe yarar o kadın ?

• IYIDE senin annen eski zamane hanımı eşini sayar sever şimdiki kıza tek kelime birşey Şöyle ağzının payını verir bu arada yasa ve gör

• çalışırken aynı saatlerde uyandığımız için hazırlıyodum şuan çalışmıyorum bazen hazırlıyorum bazen hazırlamıyorum :)

1|0
    0|0
  • hayır gerek yok eli ayağı tutan herkes işini görebilir

1|0
    0|2
    • bah hele bah feministe bah hele al işte o kafaya nereden girer oyle dusuncele bilmem ki eli ayagı tutuyorMUS da soylemisde boyleymis . ne gereksiz i bi cumle ne bos bi yaklasım bu yahu eli ayagı tutuyormus adam kalkıp giderken sen tosur tosur uyuyacan ondan sonra neymis efendim ben onun esiyim boyle ese bilmem ne dene

• ayyyy hazırlamamm mıı :)))) yerim onu yerimmm kendi ellerimlee beslerimmmm :)))))))))))

1|2
    0|0
  • erkekler biraz anlayisli, düsünceli olsalar kadinlar her seyi yapar.

kahvalti ne ki!

2|0
    0|0
  • evet hazırlarım

1|0
    0|0
  • 20 senedir evliyim 1 kere bile kahvaltısız göndermedim...özel haller dışında tabii

1|1
    0|0
  • hazırlarımda öyle her gün her gün diil alışmasın fazla :D:D

1|0
    0|0
  • Evet hazırlamam gerek sonuçta artık bekar bir insan değil neden aç karnına işe göndereyim eşimi bana ters.Beraber kahvaltımızı yapar öyle işine gönderirim.

1|1
    0|0
  • Annem her sabah hazırlardı.Ama sanırım ben bunu yapmam.Belki arada olabilir.Ama kendi kendine bazı seyleri yapabilmesi lazım.

2|0
    0|0
  • zor iş durumu olduğu için dışarda kahvaltı ederim ancak pazar olabilir

1|0
    0|0
  • hazırlarım

1|0
    0|0
  • hazırlarım :))

1|0
    0|0
  • Erkenden kalkar eşime çok güzel bir sofra hazırlarım :)

1|0
    0|0
  • Kesinlikle hazırlarım ve kahvaltısız eşimi işe göndermem

1|2
    0|0
  • Her sabah buyuk bır keyıfle.

1|2
    0|0
  • kim hazırlamaz ki.çalışırken bile hazırlarım..

1|0
    0|0
  • Aç aç evden mi çıkılırmış. Hazırlanır birlikte yenir işte.

1|1
    0|0
  • boş hayallere dalmşsın öyle erkek bize denk gelmez :D

1|0
    0|1
    • soru zaten kızlara calısmazsanız hazırlarmısınız dıe:D

• oyy ben soruyu okumadım ble :D pardn :D çalışıyo olursam hazrlamam ama çalşmıyosam işim ne hazrlarm tabi :)

• eger kahvaltisiz yasamayi seviyorsa zorlamam

diger turlu hazirlarim ne olacak

1|1
    0|0
  • hazırların tabiki.. zaten sıkıosa aksini yap 3güna kapıya koyr

1|1
    0|0
    • ya yukardada erkekler ben hazırlarım felan demısler ama ınandırıcı gelmedı ya bana:P

• Kahvaltı yapmadan çıkmam zaten.

1|0
    0|0
  • neden hazırlamayım

1|0
    0|0
  • şuan beraber çıkıyoruz evden çıkmadan hazırlıyorum yiyoruz.. ev hanımıda olsam hazırlarım kıyamam

1|0
    0|0
  • tabiki evet..hazırlıyorumda zaten

1|0
    0|0
  • karşklklı bu işler bnce haftasonu o bana hazrlyrsa hafta içide bn ona hazrlrm :)

1|0
    0|0
  • Hiç uğraşamam.

1|0
    0|0
  • Geceden yesın gıtsın bana ne.

2|0
    0|3
  • Kızlar Devam
    6
Yükleniyor...