Beşiktaş ligin 2. yarısında yine şampiyonluk yarışından kopar mı?

Ben gerekli transferleri yapmazsa kopacağını düşünüyorum

Güncellemeler:
en büyük eksiği lider bir kaleci
stoperde lazım

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• 3. lük Kesin

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Acilen önlem alınmalı. Son zamanlarla yine zorlanmaya başladı. Çok zor kazanıyor. Böyle giderse ikinci yarı yine geçen seneye döner. Acilen gerekli transferler yapılmalı. Defansa muhakkak iyi stoperler alınmalı. Ersan sakatlandı. Yerine tosic ve miloseviç'ten başka alternatif yok. Olmaz böyle...

0|0
    0|0
    • ben fenerbahçe taraftarıyım ama beşiktaşın bu durumunda fikret orman başrol oynuyor

• Başkana falan değil de ben Şenol hocaya güveniyorum. İnşallah güvenimizi boşa çıkarmaz. Çok isterim Fenerbahçe Beşiktaş Galatasaray'ın üçünün de birden uefa'da yarı final, final oynamalarını.

• Benimkisi tabi bir hayal. Üç takımın da uefa'dan elenme tehlikesi halen sürüyor :(

Kızlar Ne Diyor 2

• "Yine" kopar evet

0|3
    0|0
  • Kopacak bence

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Tecrübeli hoca ve vodafone arena farkı olacağından önceki senelerden farklı olacak , devre arası iki takviye gerekli

0|0
    0|0
  • Banada oyle geliyo yine kopabilir sampoyon olursada sasirmam ama bu sene.

0|0
    1|0
    • gerekli takviyeler yapılsa olur ama çöp transferlerle üçüncü olur fbnin kadrosu iyi , denizli de 3 adam alır takımı değiştirir

• bir gsli olarak bu sene bizde iş yok gibi zor, bjk şampiyonluğu hak eden takım ama yine öncekiler gibi son haftalarda puan kaybederse fb şampiyon olur

0|0
    0|0
  • evet beşiktaşın ligin ıkıncı yarısını kaldıracak nefesi kalmaz

0|0
    0|0
  • son 5 hafta keybeder yine

0|0
    0|0
  • Son bes haftada gider yine

0|0
    0|0
Yükleniyor...