Bu kızların ne yaptığına anlam veremedim !

beni arkadaş ekleyen kızın profiline baktım .sadece 15 tane erkek le peşpeşe arkadaş olmuş amacımı anlayamadım sildim .güvenmedim .

kızın biride arkadaşının profili üzerinden mesaj yolladı .bende sizin gibi ciddi ilişki yaşamak istiyorum kabul ederseniz telefonunuzu bırakın diye mesaj attı .numarasını verdi türkiye dışı bir numara onuda sildim .buda güvenilmez geldi .bi tane kıza kıbarca teklif ettim arkadaş olarak eklermisin tanışabilirmiyiz diye tamam dedi ondanda ses yok .güvenmiyorum bu şekilde davranan kızlara .

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Face den sevgili mi seçilir? Yanlış yerde arıyorsun...

0|0
    0|0
    • ben seçmiyorum .onlar beni buluyo .sözde profilimi beğenmişler .ama ben onları beğenmiyorum .amaşları cıddi değil eğlenip kafa bulmak .yabancı numara verenide aramadım .hani telefonlara yabancı numara ilr çağrı geldiğinde dolandırıcılık yapanlar oluyor onun için kabul etmiyorum bende .

• Buradakilere ne bakıyorsun kimileri üye oluyor daha sitenin olayını anlamadan arkadaş ekliyor. Tipi tip yani... Face de en azından ortak arkadaş falan bilmem ne tanıdık olma ihtimali var, burada kim olduğuna bile bakmadan istek gönderiyorlar, ne bakıyorsun internet aşkı sahtedir arkadaşım, en iyisi yarı yolda bırakır. Ben biliyom ya :)

• teşekkür edrim sağol

Kızlar Ne Diyor 5

• internette kimseye güvenemezsin

0|0
    0|0
  • Kızlar değil "facebooktaki kızlar" soru başlığın olsaymış daha anlamlı olurmuş.

Zira facebooktan daha öte bir şey beklenemez ki...

0|0
    0|0
  • kıyamet alameti bunlar :d

0|0
    0|0
  • bosver guvenme :D

0|0
    0|0
  • Tecavuz ediyor onlar seni takip edip.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3