Lütfen görüb geçmeyin cevaplarınız benim için önemli?

Merhaba ben 19 yaşındayım boyum 1.79-1.80 felan kilom 71 göbek var biraz. Kendimi güçsüz hiss ediyorum ben çok hareket etmeyi sevmeyen birisiyim bu zamanda günümün bazı saatlerini oturarak ya da biraz uykuda geçirilim uykuyu seven birisiyim. İşte dışarıdan bakınca güçsüz gözükmüyorum ama kendimi öyle hiss ediyorum çabuk yoruluyorum. Sizce ne yapmalıyım? fitness salonlarında ağırlıkla felan çalışsam bu kendimi güçsüz hiss etmeler azalırmı yoksa psikolojik birşeymi?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• beslenme çok önemli öncelikle. 19 yasında bir insanın cabuk yoruluyorum demesi ne ayıp bişey yahu. daha az şekerli asitli yağlı yiyecekler daha çok demir protein çinko içeren besinler tüket. uyku düzeni çok önemlidir bir düzen koy hayatına ve spor gerçekten iyi olur bunlarla birlikte.

0|0
    0|0
    • Ayıp olduğunu biliyorum ama bende istemem böyle olmasını. :( şekerli şeyleri çok severim ama sizin bu yazınızdan sonra herşeyi düzünü koymaya çalışıcam.

• günde 6 öğün yemek gerekir normalde ayrıca ne yediğin de önemli dediğim gibi şeker asitli gıdalar yağlı şeyler zehirdir malesef

• 5 defadan fazla yediğimde oluyor sabahları peynir felan yiyorum kalan zamanlarda tavuk etinden olan yemekler, papates, sosis ve başka et yemekleri yiyorum arada pekmez ve reçel felanda yiyorum

En İyi Erkek Görüşü

• şöyle diyim çalişan demir pas tutmaz arkadaşım ağırlıkla başlama ilk 1 ay kendını toparlıyacak şeyler yap sonra ağırlığa geç tavsıyem birde koşu bandına bınme kosacaksan normal partka fılen koş git gide gelişirsın uyu ama oturma çok git dolaş gez birseyler yap çaliş ya da

0|0
    0|0
    • Bende ilk öyle düşündüm evde 1-2 ay felan kendi ağırlığımla çalışıb sonra fitnese gitmeyi düşünüyorum.

• afıyet olsun kardeşim

• saol :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Spor herzaman önemlidir ben önceden 187 boyunda 130 kiloydum özgüven eksizliği falan vardı spor herşeyin ilacıdır, simdi 105 kilo falanım vucudumu geliştiriyorum ve bayağıda etkilerini gördüm sporla uğraş biraz kilo al sana tavsiyem

0|0
    0|0
    • yok kilo almamda sorunlar oluyordu alamıyordum ama doktora gitdim şimdi her şey iyi 1 ayın içinde 10 kiloya yakın kilo aldım doktor normal olduğunu söyledi.

• yok anlıyorum sıfırdan başlıyor ama kendi vücudumu biraz geliştirirsem evde orda çokda ağırlık çalışınca zorlammam ben böyle düşünüyorum :)

• ağırlığada sıfırdan başlıcaksın zaten direk max seviyede değil :D

• b2 ve c vitaminleri eksikliğinde aynen dediğin durum ortaya çıkıyor. gücün kuvvetin yerinde ama hep bir miskinlik halsizlik uyku ihtiyacı...

0|0
    0|0
    • Ben energy adlı bir vitamin var tüm vitaminler var içinde ondanda kullanıyorum o vitaminler var içinde galiba. ama yinede herşey aynı

• ideal kilondasin fitnese basla

0|0
    0|0
Yükleniyor...