Bu listeyle kaç kilo verilir?

bilenler yorum atsın , gün boyu: yoğurt havuç çay türk kahvesi.. tüketsem , kahve ve çay şekersiz. ve tek öğün yemek yesem ( yarım porsiyon.) ve sebze.

iki haftada kaçkg verilir... 40 dk yürüsem her gün.

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• temiz 20 kilo verilir.

1|0
    0|0
    • abartma.

• 60.kgym. boyda 73.

• Sen 5 kilodan çok 5 kardeş istiyor gibisin he.

Boy kilo gayet iyi elleşme hiç.

Erkekler Ne Diyor 7

• Diyet yaptın eyvallah peki bu uyguladığın programda nerde protein ? Vücuduna kastın varsa Geç bile kalmışsın hemen başla.

0|0
    0|0
  • beslenme ve diyet uzmanıyla görüşebilirsin sana yardımcı olur ama yaglı iyeceklerden uzak dur ve posalı gıdalar tüket (tahılllar kuru baklagiller sebze) yemekten önce ye su iç üzerine daha az yersin tempolu yürürsen daha iyi kilo verirsin mekik de çek göbegin varsa toplar.

0|0
    0|0
  • Kilo verirsin de sağlık gider. 2 haftadan sonra da böyle yemeye devam edemeyeceğine göre de kiloyu geri alırsın.

0|0
    0|0
  • çay kahve vücuttaki demiri azaltır hergün yoğurt yiyemezsin bir süre sonra bıkarsın

0|0
    0|0
    • kendimi bildim bileli yiyorum. desem ? hattta neredeyse her akşam desem ?

• vücut senin beden senin canın ne istiyosan onu yap

• spora gitsene be bayan :D ben gidiyorum benim arkadaşımı götürdüm 1 yılda 40 kilo verdi yemeğine dikkat etti mis gibi işte, git bi 40 dakka koş 20 dakika bisiklet sür 10 dakika uzay yürüşü yap mekik çek haftada 3-4 gün kolay gelsin sonra

0|0
    0|0
    • olmaaaz! kas yapıyo onlar kilo veerdritmiyorrR!

• iyide sixpack yapcak değilsin ya fit bi vücudun olsun işte git sana dumbell kaldır göğüs gir diyen oldu mu :D kilo böyle verilir

• Sorunuzun yanı sıra bu yoruma verdiğiniz yanıt bilinçsiz bir iş yaptığınız izlemini verdi. dipsomania'nın dediklerini yapıp kas alman için çok iyi beslenmen gerekir, spor yapınca hemen kas olsaydı ne güzel olurdu?

• bu neyin hırsıdır ve neyin mantık dışı uygulaması...bunun adı diyet olamaz...böylede diyet olmaz

0|0
    0|0
  • 3 ÖĞÜN YEMEN GEREKLİ AZ AZ DA OLSA YOKSA BU ŞEKİLDE FATİHA OKURUZ BİZ SANA ARKANDAN:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• al bak ben sana guzel bi diyet soyleyeyim.

1.oglen 14.00a kadar hersey yiyebilirsin,tatli ve ekmek de

2.14.00dan sonra tatli ve ekmek yasak,yemeklerin de cok yagli olmas iyi olur

3.saat 8de son yemegini ye,8den sonra hersey yasak

bu diyetle cogu tanidiklarim bayabi zayifladilar

0|0
    0|0
  • Çok kahve ve çayla dişlerin sararır. Bu diyetle kilo vermez, alırsın. Adam gibi diyetisyene git, besin değeri yüksek gıdalar tüket.

0|0
    0|0
  • Vücudundaki suyu atıp kilo verirsin sonra sabit devam edersin sonrada halsizlik başlar. bu kadar basit.

0|1
    0|0
    • ama dans ediyorum, ayrıca yürüyüş ile. ve hep sebze ve sağlıklı şeyler.

• Protein ağırlıklı beslenmelisin. Hep sebze kilo vermeye yardımcı olmaz.

• Yurumek genel kilo vermeye yardimcidir. Bedensel problemlerin varsa mekik sinav cekmen de gerekir ayrica gogus sirt omuzda calismalisin:) ben 3 ayda 5 kilo verdim ama saglikli olmak icin hareket mutlaka gerekli

0|0
    0|0
  • Buvsekilde anca kndini mahvedersin aksam yemeginivkis biraz ekmk fazla yeme spor yap verirsin

0|0
    0|0
  • Çok kahve içme çocğun olmaz sonra :))

1|0
    0|0
    • o neylan :D

• Yok çok kahve içme çocuğun olmaz derdi :DD

• vay be :D

Yükleniyor...