Güzel kızın tarifini yapar mısınız?

güzel kızın tarifini yapar mısınız?güzel kızın tarifini yapar mısınız?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• tek özelliği vardır.Onun gibi olur...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• güzel kız piercing takar.

güzel kız ın dövmesi vardır.

güzel kız tayt giyer abi.

güzel kız fedakardır.

güzel kız ya bonus kafadır ya sarışın renkli gözlüdür.

güzel kız genellikle ufak suratlıdır.

güzel kız rock metal dinler castın yada pop değil.

güzel kız ın bi tarzı vardır dipsomaniadır yada sigarakolik yada bi hayat felsefesi vardır

güzel kız giyimine dikkat eder ama çok makyaj yapmaz

bu benim güzel kızım asdafaf

tabi tek ideolüm barbara palvin

1|0
    4|0
  • Benim olan her hangi bir kız için kullanılan ve Türkçeye de bu şekilde geçen güzel bir kelime.

0|0
    0|2
  • her şeyden biraz olacak ,

0|0
    0|0
  • balık etinde hatta biraz şişman yuvarlak ve çıkık dış hatlar sempatik

1|0
    0|0
  • muhteşem yüzyıldaki hürrem sultanı oynayan kadın

1|0
    1|0
  • güzel bir insan parçası

0|0
    0|0
  • Sağlam şasi , düşük kilometre, kolay elden çıkarılabilirlik...

0|0
    3|1
  • valerie lukyanova, tek tanım.

0|0
    2|0
  • 2 yumurta, yarım diş sarımsak, bir çay bardağı un, 2 çay kaşıgı tuz sonra iyice cırp

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Her soruya atladım buna da atlıyorum. Şahsım adına değil çevremdeki erkeklerin genelinin idealidir: 170 cm iyidir, uzunda olmasın kısa da. (Kanımca 165-170 boyundaki kadındır ama erkekler 170 diye tutturuyor genelde) Koyu kahverengi, dalgalı veya turuncu saçlı olandır (kızıl değil bildiğimiz portakal misali) Gözleri renklidir (ela olur, yeşil olur, mavi, gri yeter ki gözlerim renkli dendiğinde insanlarda aynı fikirde olsun) Elmacık kemikleri çıkık, hafif yanaklı, hafif de çillidir. Beyaz tenlidir tabi. Boyunu 1.70 alırsak 55-60 kg ağırlığındadır. İri dudaklı, güzel dişli, burnu düşük ve kocaman olmadığı sürece önemli değildir pek. Travesti gibi sesi olmasın diye tuttururlar nasıl kızlarla karşılaştıysa garipler. Göğüs bedeni vermek gerekirse 85B idealdir (klasik) poposu ele gelen, selülitsiz, bıyıksız sakalsız olanları makbuldür erkeklerimize göre. Bir de bunu isteyen erkek oturur evde kıçını büyütür arada dışarı çıkıp sigara içer ama sevgilisi voleybolcu olsuuun der. Hıyardır. (Geneli) Üzgünüm ama...

0|0
    0|0
  • Kucuk burun buyuk dudak iri gozler kucuk yuz uzun boy ve bacaklar renkli gozler iri gogus ince bel dolgun kalca

1|0
    0|0
  • kusuru olmayan

0|0
    0|0
  • Göz sekli güzel olmali

Kirpikleri uzun ve kivrak

Kaslari ne ince ne kalin

Burnu kücük

Cenesi hafif sivrimsi

Elmacik kemikleri cikik

Dudaklari dolgun

En az orta boylu

Ince bel

Dolgun gögüs ve kalcalar

0|0
    0|0
    • Pürüzsüz bir cilt yazmayi unutmusum bak.. Oysa en önemlisi odur. Pürüzsüz bir cilde sahip olan bir kiz makyajsiz da güzeldir.

• Bana benzeyen kızlar güzeldir.

0|0
    2|1
Yükleniyor...