Artık bitmeli mi? konuşup devam mı etmeli?

sevgilimle 9 aydır birlikteyiz ve çok kavga ediyoruz beni çok sıkıyo bunlatıyo ailemdeki herkes ayrıl diyo ama çok seviyorum ben ona çok güvenirken ocağın 10 nunda facebook açmış ve fotoğraflarını koymuş kaslarının gözüktüğü falan. biz şubatın 12 sinde ayrıldık benimle kavga etti hiç birşey yapmadığım halde hep ayağına gidiyordum bu kes inat ettim ve gitmiyorum. facebook adresini 15 şubatta öğrendim arkadaşım tesdadüf eseri buldu ve ne yapıcam bilmiyorum paranoyak oldum bütün gün face sine bakıyorum. beni resmen aldattııı ! ne yapmalıyım yardım edin hep kızlar ekli çıldırıcam artikkk!

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• böyle zamanlar akıllı olmayı gerektiren anlardır.Hiç bir zaman aşırı tepki gösterme,benden ayrılmak isteyen kocama tamam dedim.İnternetten bulduğu ve tamamı ile başka biri olan kadın için benden boşandı.Yurtdışına tatile gittim.3 Ay aramadım ayrılmıştıkta ancak evden bir çöp almadım.Ama ben onu 1 kez aramazken o 3 ay içinde günde 3 kez bazende gece arıyordu. Benim o giderken söylediğim tek şey vardı. Eğer daha iyi ise helal olsun.Ama zaten geri geleceğini biliyorum dedim.

Aradan 1 ay geçti ''seni çok özledim ,tekrar deneyebilir miyiz '' dedi.

Bana kalırsa sizin bir ,araya, ihtiyacınız var hatta birbirinizi kıskandırmanız gerekebilir.Ancak aşırıya kaçmadan

Kolay geldin!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yeni bir erkek arkadaş bak. O adam seni gözden çıkarmış

0|0
    0|0
  • gidenin arkasından bekleme bu hataya düşme. 3 gün önce 2 yıllık ilişkim bitti ailesi istemiyor diye ağlayarak çekti gitti 1 hafta dil döktüm gitme pişman olursun dedim arkasına bakmadan gitti. Artık beklemiyorum yeni denizlere yelken açıyorum :)

0|0
    0|0
  • ilişki kavgalar üzerine kurulmaz bitmeli kesinlikle .s

0|0
    0|0
  • bence sende sexi fotolarını at ve oonun görmesini sağla :D uuu ben olsam çıldırırdım eski sevgilimin taş gibi fotolarını facebook ta görünce ..=) yapmalısın bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu ilişkiye biraz zaman vermelisiniz. Her birliktelikte kavgalar vardır.Olmazsa zaten bir yanlişlık vardır. Hem kendiniz hem de ona biraz zaman tanıyın. Fazla sorgulamayın ve herşeyi oluruna bırakın. Biraz oturup konuşun,bitmesi gerekmez, belki de konuşmak istediği şeyler vardır. Ancak anlatmaya çekiniyor olabilir. Hiç sordunuz mu? Biraz da onun isteklerini ön plana koyun bakalım neler olacak?

Saygılar?

0|0
    0|0
  • seni üzmesine izin vermee. çok yüz veriyor olabilirsin belki de. bunu bi düşün. hayatına kattığı olumsuzlukları düşün tabi olumlularıda düşün. ama seni üzmesine izin verme sadece :) - birrrrdosttttttttttt.

0|0
    0|0
  • yol ver gitsin derim, kolay değil ama, seni sevmeyen istemeyen birini ne kadar sevsende hiçbirşey değişmez. enerjini güzel insanlara harca, umarım böyle insanlarla karşılaşırsın hayatın boyunca

0|0
    0|0
    • çok teşşekkür ederim umarım sende oyle ınsanlarla karşılaşırsın ama oda benı sevıyo bılıyorum bunu kımseye yapmadıgı seylerı bana yaptı :/

• sevse inan bana bunları yapmaz ,sende seviyorsun yapıyormusun yaptıklarını,insan sevdiğinin üzülmesine kıyamaz

• benimki biraz cani seviyo malesef bende yapıcamda korkudan yapmıyorum . Korkmasan ortalıgı dagıtmıştım ama .

Yükleniyor...