Fenerbahçe ve Beşiktaş Hakkında Düşünceleriniz Nedir?

Avrupa Uefa kupasında mücadele eden temsilcilerimiz olan önce Beşiktaş sonra Fenerbahçe rakiplerini bugün yenerek bizi sevindirdi. Hangi renkte olursak olalım, hangi takımı destekliyor olursak olalım Avrupa'da mücadele eden Türk takımı sadece kendi taraftarını değil tüm Türkiye'yi temsil etmektedir. Bu yüzden iki ekibimizi kutluyor ve teşekkür ediyorum.

Diğer bir temsilcimiz Galatasaray ise Atletico Madrid karşısında malesef yenilerek Şampiyonlar ligine veda etti. Bunda sonra Astane ile yapacağı maçı kazanırsa o da bizi Uefa kupasında temsil edecek. Bir Galatasaray'lı olarak üzgünüm Şampiyonlar ligine veda ettiğimiz için ama takımıma da güvenim sonsuz.

Bundan sonra Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş Avrupa'da ne kadar başarılı olabilir? Sizce?

Fenerbahçe ve Beşiktaş Hakkında Düşünceleriniz Nedir?

1|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Futboldan pek anlamam , ne kadar başarılı olabilirler bilmiyorum ancak ; bir beşiktaşlı olarak her üç takımımızı da canı gönülden destekliyorum , umarım başarılı olurlar 😊

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Besiktasliyim. fenerbahceye cok sevindim, galatasaray icin de uzuldum. ama besiktas gercekten cok iyi bir takim ve su an avrupa standartlsrinda oynuyor. gs uefa kupasini aldi. besiktas da bu kadroyla neden almasin. tolgay da dahil olunca daha da guclenicez. ysri finali gorur diye tahmin ediyorum

0|2
    0|0
    • İnşallah. yarı finali geçtim kupayla dönerler. Çünkü Türkiye'yi temsil ediyor sadece Beşiktaş taraftarını değil elbette.

• Yonetim degismeki. bak ama geriden gelen at birinci olur. goruceksin. ayrica eig icin de tesekkur ederim -)

Kızlar Ne Diyor 1

• Besiktaşlıyım tolgay ve veli gelse kimse yetişemiyecek bana göre 😏😊😇

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Son yıllarda Beşiktaş devamlı puan topluyor zaten diğer iki takimin da ona eklenmesiyle üst sıralara cikariz

0|1
    0|0
  • valla bir görüşüne katılmıyorum. GS beni hiçbir yerde temsil etmiyor.. o milli güzellikler 4 sene önce GS li yetkililerin yaptıklarıyla sona erdi.. he bir GS li FB için BJK için sevinirsede umrumda değil sevinmese de.. bu ilkeye yaptıklarını bu ülkeye GSliler tarafından ödetilmedikçe GS beni hiçbiryerde temsil etmiyor.

0|1
    0|0
    • Ne yapmışlar?

• Platini'nin görevden uzaklaştırılması olayını biliyorum ama iç yüzünü bilmiyorm. Yanılmıyorsam UEFA'ya taraf tutmadan müfettişler gönderildi diye duydum. Ne kadar doğru bilmiyorum. Şu konuda hem fikiriz blater denilen kansız çok kişinin, çok takımın hakkını yedi. Tam bir profosyonel şerefsiz. Onu biliyorum. Hak neyse, doğru neyse çıksın tabi ortaya.

• çıkıcak çıkacak tabi ama haklı denen kişi güçlü olandır. kim daha güçlüyse o daha haklıdır. dünyada hukuk böyle işler.. biz sonuna kadar gidicez. platiniyi henüz türkiyede olmayan bir sistem (etik kurul) görevinden aldı.. en önemli nedenlerden biri de Fenrein davası.. 300milyon yuroluk tazminat gündemde.. avrupalı o paranın hesabını çatır çatır sorar, soruyor da..

• Galatasaray uefaya bile gidemeyebılır astanaya yenılırse

Fenerbahçe yarı final i zorlar bjk de bir ihtimal zorlar

0|2
    0|0
  • Açıkcası ücünden birinin en az ceyrek final oynamasını istiyorum

0|1
    0|0
    • Aynı düşüncedeyiz hoca kesinlikle. Keşke 3 te 3 yaparak yarı final hatta finalde iki türk takımı ve derbisi seyretsek tadından yenmez ama. Şimdilik çok zor. Takımlarımız Avrupa'da çok güçsüz kalıyor. fizik olarak, kondisyon olarak, taktik olarak vs vs...

• Babaniz Beşiktaş ulan !

0|0
    0|0
Yükleniyor...