Sarışın erkekler neden böylesiniz ya

ben sarışın erkeklere bayılırım fakat sarışın olarak ne zaman bir erkekten hoşlansam hep o kişi koyu kahverengi saçlı ya da esmer kızlarla konuşuyorum benim saçlarım açık kahverengi küllü gibi sarışın erkeklerin böyle bir takıntısı mı var

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• SArışınlar esmerlere esmerler de sarısınlara hastadır

0|0
    1|0
    • eee ben ne oluyorum şimdiiiiiiii

• o kadar onemliyse dedim ayrıca cogu kadın sacını boyatıyor zaten kimse birbirini kandırmasın genellemen de acayip sacma Türkiyede cok mu arısın var ki sarısın adam kendine sarısın kadın bulsun

• sarısın adam sarısın kadın bulmak _? bana demedin herhalde

Erkekler Ne Diyor 5

• sendeki eksik olan yönünü karşındaki çiftle tamamlamaya çalışıtığından bu tür şeyler normal

0|0
    0|0
  • ne zaman bir erkekten hoşlansam hep o kişi koyu kahverengi saçlı ya da esmer kızlarla konuşuyorum demişsin anlamadım sorunu?

0|0
    0|0
    • yanlış yazmışım yani sarışın birisinden ne zaman hoşlansam o ya esmer biriyle yada koyu kahverengi saçları olan biriyle ilgileniyor demek istedim

• evet bende açık tenli sarışın kızlardan hoşlanırım mesela :) genellikle böyle

• yoo öyle bi takıntım yok. önemli olan benim de kızdan hoşlnamam. esmer sevgilim de oldu komral da beyaz tenli de sarışın da. önemli olan etkilenmek

0|0
    0|0
  • Daha absürd bi genelleme göremem ölene kadar heralde.

1|0
    0|0
  • zıt kutuplar ceker :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Takıntı demeyelim de insan kendisinde olmayanı daha çekici buluyor. Bende esmerlerden hoşlanırım.

0|0
    1|0
  • Bence yok onların ülkemiz koyu saclıların cogunlugu olusturdugu için daha cok boylesi denk geliyor sana yani seni begenmeyip baska birini secmesinin nedeni sac rengin degil büyük olasılık sonucu olan bir sey ayrıca bu tür ter sarısın esmeri esmer sarısınıı sever olayına ınanmıyorum ben koyu ssaclı beyaz tenli bir insan olarak 1 sevdigim erkek oldu onun da bana benzedigini farkettim

0|0
    0|0
  • esmer erkekler de sarışınlardan kumrallar da kumrallardan.

0|0
    0|0
  • Evet genelde sarışın erkekler esmer kadınlardan hoşlanıyor.

0|0
    1|0
    • yoo öyle bi genelleme yok bence ya önemli olan etkilenmek karşıcinsten

• Bugün de çok sıradanım gene ya...

• Ben esmer erkekleri seviyorum.

Yükleniyor...