Size göre şuanda en iyi NBA takımı hangisi?

Kararsız kaldım kağıt üzerinde özellikle miami- lakers çok güçlüler her ne kadar lakersın sonuçları iyi olmasada. Size göre en iyi takım hangisi ?

• Miami Heat
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Los Angeles Lakers
    100% (1)100% (2)100% (3)Oy Ver
  • Oklahoma City Thunder
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • San Antanio Spurs
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Diğer
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• kimse fark etmiyo ama NBAin en güçlü takımı spurs adamların son 10-15 yıldaki şampiyonluklarına geldikleri yerlere bak bi miami naptı 2-3 kere çıktı finalin oralara bi kere kupayı aldı bide spurse bakın bi ya ben spurs taraftarı değilim kimsenin farkında olmadığı gerçekleri söylüyorum

0|0
    0|0
    • Şuanda 42-12 bir serileri var . Tim Duncan , Tony Parker , Gİnobili gibi isimler hala işlerini çok iyi yapıyorlar ki onlar olmasa diğerleride aynı görevi üstleniyorlar zaten

• aynen zaten şimdide görünüyo bu ama ben bide son 10 15 yılın istatistiklerinden bahsediyorum her yerde ön plandalar ama kimse bakmıyo bile

• Nedeni basit james, wade gibi bireysel özellikleriye değil takım olarak oynuyorlar. En basitinden Duncan bence spursun ta kendisidir gösterişsiz sadece işini en iyi yapan bir adam ve takım

Kızlar Ne Diyor 1

• Los Angeles Lakers.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Los Angeles Lakers

0|0
    0|0
  • Alttaki yorumda SAS bahsedilmiş evet Popovich çok zeki bir koç. Bir makine gibi takımı çalışıyor ama gününde bir Miami yenecek takım çok zor çıkar gibi geliyor bana. Atletiklik, istediklerinde yaptıkları savunma falan üst düzey. Bunları söylüyorum ama içim kan ağlıyor :) Zerre sevmem Miami'yi ama objektif olmak lazım. Tek eksikleri pota altıydı Birdman ile onuda biraz kapatmaya başladılar. Orasıda oturursa zaten düşünmek bile istemiyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...