Şuraya duruş bozukluğuyla ilgili bir soru iliştireyim?

Ben 21 yaşında 1.55 boyunda 50 kg ağırlığında bir hanımefendiyim :) Duruş bozukluğum var : Dik durmuyorum. Dik durmaya çalıştığım zaman sırtımda hayli ağrı hissediyorum. Duruş bozukluğumu dikkate alırsanız internette boy uzatmayla ilgili egzersizleri yaparak ve duruş bozukluğumu düzelterek boyumu uzatabilir miyim? Egzersiz boy uzatır mı ve size göre tahminen kaç cm?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ben suanda 19 yasindayim ve 172 boyum var. Arastirdim baya herkes diyor egzersiz duzenli uyku duzenli beslenme + basketle 2 senede 3 cm uzarsan op basina koy kufur gibi

0|0
    0|0
    • Bence de 3 cm için o kadar uğraşmaya acıyorum. Ama düşününce dw denemeden ne kadar uzayacağımızı bilemeyiz

• Sen kizsin sana gore 5 cm 10 15 cm :)

• Haha😂

Erkekler Ne Diyor 3

• boy uzaması hakkında bilgim yok ama dik duruşu için şöyle bir egzersiz yapabilirsin

yüz üstü yere uzanacaksın
    ellerini ensede birleştireceksin
    ayakların sabit kalacak
    kendini geriye doğru iteceksin çok aşırı zorlamadan
    günde 1 ya da 2 set yapabilirsin

2|0
    0|0
  • dışarıdan uygulayacağın hiç bir şey boyunu uzatmaz, boy uzaması genetiktir

0|0
    1|0
  • Senin boy daha uzamaz yaşın geçmiş. Internette duruş bozukluğuyla ilgili egzersizler var onları uygulayabilirsin.

0|0
    0|0
    • Ben de biyolojik uzamadan bahsetmiyorum egzersizle uzamaktan... omurgaların aralarının açılması durumu oluyormuş

• Sanmiyorum ama yinede bir araştır istersen. Ama duruşun dik olunca 2-3 cm uzun gösteriyosun.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...