Bunu çözen varsa bana yardımcı olabilir mi?(nolurr yardım)

Şimdi hayatınıza siz fark etmeden birisi girdi 1.5 ay falan sevgili oldunuz ve daha sonra eski sevgilisi olduğunu bilgiğiniz biri geldi ve kızın kafasını karıştırdı. Pişman olduğunu falan söyledi.Şimdi kız benden ayrıldı ve o çocuklada buluşmadığını söylüor beni terk etti ama bazen konuşuoruz eskisi kadar olmasada konuşuoruz muhabbetlerimiz değişti ve onunla hala buluşmadığını kafasının karışık olduğunu ve onunlada konuştuğunu söylüyor. Sorum şu bu nasıl bir iştir çözen varsa yardım etsin bana tekrar dönermi yoksa benimle oynuyormu haa soruyorsanız onu çok sevdim ve bırak gitsin diemiorum.

Güncellemeler:
yardımcı olun ne olurr arkadaşlar :(((

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• kızın kafası karışmış işte eğer gerçekten o çocukla sevgili olmak istese şimdiye olurdu demekki dönmeye çok da meraklı değil senden de biraz etkilenmiş o yüzden hala konuşuyor seninle.. burda iş onu ne kadar tanıdığına göre değişir.

0|0
    0|0
    • biraz bena teselli verdin sağol :) ama bende şüpheler var dönmezse falan die benlede buluşmak istemio onlada buluşmadığını söylüo benim de kafam ne kadar karıştı bi bilsen

• senin sıkıntın nedir yaa belki bende sana yardımcı olurum?

• ulu orta konuşulacak kadar kısa değil :/

Kızlar Ne Diyor 1

• burda iş kız arkadasında bitiyor. aslında onunla olan sayfasını bitirmeden seni bulmuş ve sevgili olmuşsunuz ( sana olan sevgisini biliyorum ) ancak dönüp gitmesini ben olsam kabul etmezdim. açık kapı bırakma ağırdan sat kendini. giden gitmiştir

0|0
    0|0
    • onunla işi biteli 2yıl olmuştu ve bana bitti demişti.Tekrar çocuğun gelmesi kafasını karıştırmış seçim aşamasında die düşünüorum yalnış mı düşünüorum çok mu duygusal davranıorum çünkü ben de çok sevdim gitmesine nasıl izin vermeyyim elimde zorla tutamam ki?

Erkekler Ne Diyor 1

• Ya arkadaş kız ondan ayrılınca boşlukta kalmış sana geçiş yapmış sonra eskisi geri çağırmış bakmış eskisi daha iyi ona gitmek istemiş giderken yolda ayağını taş çelmiş tam düştüm düşüyorum derken oradan tesadüfen geçen eskisi onu tutmuş ne yapsın çocuk bıraksında düşsünmü kız dimi bu kız daha kimlerden kimlere gelip gider kardeş bak işine gücüne verilmiş sadakan varmış. Dua et sen kurtulduğuna yeter.

0|0
    0|0
    • ama hayatında sadece ben ve o olmuş başka kimse yokmuş tercih yapıor die düşünemezmiyim sevdiğim için biraz duygusal olabiliorum mantıklı düşünemeyebilirim :(

• Iyiki siz varsınız yoksa ne olurdu bilmiyorum yanlızca iki kişi ile bu durumu yaşatıyor bir de düşünsene 100 kişi olduğunu Allah muhafaza ülke karışır. Ben söyledim kardeşim ister dinle uygula ister uygulama.

Yükleniyor...