Arkadaşlar güç tam olarak neye bağlıdır kasmıdır. ya da genetik bir durummudur?

uzun suredir fitness yapan biriyim arkadaşımda benle başladı fakat benden daha güçlü bu normalmi? nasıl oluyo bu?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• bacakları güçlü olan her zaman 1-0 öndedir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• güç... genetiktir... hiç umamadıgın. insanda... fena bir güç vardır.( halk arasında buna deli gücü derler )... örnek... bizim bir arkadaşımız. var... normal.. köylü tipli.. normal fizikte. yapıda... ama güç olarak akıl almaz.. şeyler yapıyor...300 -400.. kiloluk parçaları... yerden kesiyor. beli izasına kadar kaldırıyor... yani spor. la güç kazanılmaz...

0|0
    0|0
  • Genetik bir durum

0|0
    0|0
    • artmazmı yani?

• Dediğim gibi takma, can sıkacak bir durum değil

• belli ölcüde artar... kondisyon kazanırsın...

• Nomwl tani genetik faktörler de önemli ama güçlü olduğunu nasıl anladın mesela neyle?

0|0
    0|0
    • onun çalıştıgı agırlıklar bana fazla geliyo

• 7.5 bir kol 7.5 bir kol halterle calısırken mesela öyle diyim 15 kiloyla ben calısıyorum o 20 kiloyla calısıyo

• baya ii kaldırıyomuş ya o kız hakkaten

• biraz genetik tir

0|0
    0|0
  • Hem genetik hem de kas :)

0|0
    0|0
  • Kas çi dir yani beyninde biter bunu bilmiyerekte yönetebilirsin ya da kendin geliştirebilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hem genetik hem de çalışma, genetiğinde yoksa belli bir yere kadar götürür seni o çalışma ama hem çok çalışırsan hemde vücudun buna yatkınsa çok daha iyi bir güç kuvvet oluşur

0|0
    0|0
    • ben 4 yıldır fitness yapıyorum kilolarımdan kurtuldum fit ve hafif kaslı bir yapım var ama hocalık yapıcağım kızın benden daha guclu olması beni şaşırttı :/

• burada önemli olan senin bilgin tecrüben, hocalık yapacaksın diye en iyi vücuda sahip olman gerekmez zaten

Yükleniyor...