Mutluluğunuz başkalarını mutsuz ediyorsa n'aparsınız?

eğer sizin çok mutlu olmanız, etrafınızdakileri/çok yakınlarınızı/ mutsuz ediyor olsaydı ne yapardınız?

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• Benim mutluluğum, etrafımdakilerin mutluluğundan esinlenir. Bu yüzden pek sorun yaşamıyorum. Bu sadece kendine karşı fazla odaklı olduğunu gösterir. Bir az onlara odaklanarak hayatı dengelemeye bak. Unutma ki bir gün sende mutsuz olduğunda başkalarının mutluluğu seni de mutsuz edebilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Evet tahmin etmeliydim yaş yine ergen. Arkadaşlar o beni kıskanıyor bu beni çekemiyor hem büyümüş olmak istiyorsunuz hem çocuk gibi davranıyorsunuz bunlar çocukca takıntılar eğer biri sizi yada mutluluğunuzu kıskanıyorsa bunun karşılığını yaşayacağı hayat ona verecektir bırakın onlara takılmayı kendi mutluluğunuzu daimi kılmaya çalışın.

1|0
    1|0
    • yukarida kiskanmak kelimesini kullanmadim, hem soz konusu yakinlar, etraftaki benim yasimda arkadaslarim degil, bu kategori icersinde anne baba da var ...

• Arkadaşım sorduğun soruda o kelimenin olmasına gerek yok biri mutlu olduğunda diğeri yada diğerleri niye mutsuz olur cevap veriyorum kıskanaclık fesatlik çekememezlik eşittir kıskançlık. Yukarıdaki cevapta düşüncem var sorduğunun karşılığı olan bir cevap. Ister okursun ister okumazsın bu yorumuma yorum yapma lütfen.

• mutlu olsam etrafdakiler neden diye sorar mutsuz olsam kimse sormaz

0|0
    0|0
  • Mutlu olursam mutluluğumu paylaşırım hacı.

1|0
    0|0
  • Kafama takmazsım.

0|0
    0|0
  • Facebook duvarıma şöyle bir mesaj bırakırdım, "Haddini bilmez gülüşlerim var benim... Dosta keyif, düşmana acı verir" :))

0|0
    0|0
  • Yakınlarımı fururum.Sonra kendimi fururum.Köpeğimi fururum.köpeğimin bitlerini fururum.Ajdarı fururum.Köedeki kokoreç satan abiyi fururum.NE gelirse.

0|0
    0|0
  • walla bencilim ben biraz umrumda olmaz olmaz herhalde

0|0
    0|0
  • Grup sex tavsiye ediyorum bu durumlarda , arkadasliklari pekistirir, problemleri giderir :)

herkes mutlu :)

0|0
    0|1
  • Etrafimdakilere mutsuzlumu belli etmem herkezden uzak dururum.

1|0
    0|0
  • takmazdım hiç.

0|0
    0|0
  • cok yakın dıe bıldıklerım demek kı o kadar da cok yakın delımıs dıe dusunurdum ('.')

0|0
    0|0
  • Onlar mutlu olsun diye vazgeçerdim mutluluğumdan.

0|0
    0|0
  • çokta tikimde der geçerim

0|0
    0|0
  • Eğer gidebilme imkanım varsa oradan ayrılırım. En son böyle bişey tatilde başıma geldi. Söylediğin gibi bazı arkadaşlarım mutlu halimden mutsuzlaştılar sanki. Bir çekememezlik midir nedir artık bilmiyorum. Bir bahane bulup tatili yarıda kesip geri döndüm. Kimsenin ne laflarını ne yüzünün asıklığını çekicem halim kalmadı hele ki gereksiz yere.

0|0
    0|0
  • zor olsa da yutup çekilmek gerekir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• sevdiğim insanlar mutsuz duruma düşüyorsa, nötr takılırdık hep beraber.

0|0
    0|0
  • Benim mutlulugum neden baskasini mutsuz etsinki ? Eger öyle birileri varsa cekemediklerindendir hic bir sey yapmam takmam bile onlari

0|0
    0|0
  • benim mutluluğum çok yakın olduğun insanları asla rahatsız etmez etsede.. umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • önceden etrafımdakileri daha çok düşünürdüm.ama sanırım artık mutlu olmaya devam ederdim umrumda olmaz kimse

0|0
    0|0
  • umrum olmazdı

0|0
    0|0
  • çok rahatım rahatsız eder mi, rahatsız etse de fark eder mi :)

1|0
    0|0
  • Nedenini anlamak lazım önce, mantığımı tatmin edecek bir neden ise derhal bitiririm ama etmezse hiç umurumda olmaz.

0|0
    0|0
  • bu demek oluyor ki onların mutluluğu da beni mutsuz edecek kim başarıyorsa mutlu olmayı o kazansın:)

0|0
    0|0
  • işte bu yüzden mutluluğunu kimseyle paylaşmıcan insanların gözü kalıyor.

0|0
    0|0
  • ben mutluysam gerisi umrumda olmazdı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...