Spor yaparken heryerim agriyorken bacaklarim asiri agriyor hatta ama karnim agrimiyor sebep?

Sadece karin egzersizi yaptigim sirada karnimda bir yanma oluyor ama sonra geciyor.. ve ben karin yaglarimdan kurtulmak istiyorum.. sporu bosuna yapiyorum gibi me geliyor. Bilgisi olan yazsin lütfen

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• streç yapmazsan kas kasılmaları ve et kırılmaları olur sporuna uygun streç yapman lazım

0|0
    0|0
    • Ben jillian michaelsin 30 shred programini uyguluyorum ordaki strecleri falan yapiyorum iste

En İyi Kız Görüşü

• Karnınızı tutmuyorsunuz demek ki, kaburganızı kapatıp karnınızı içeri çekmeniz lazım. Yoksa alt ve üst karın kaslarınız çalışmaz, çalışmayınca da ağrı hissetmezsiniz. Karın egzersiz sürenizi yavaş yavaş arttırın. Aynı seviyeye alışmış olursa da hissetmezsiniz.

0|0
    0|0
    • Karnimi cekebildigim kadar iceriye cekiyorum ztn spor esnadina hissediyorum ama sonrasinda agri falan yok

• Pes etmek yok!! İnşallah istediğiniz görünüme kavuşursunuz, size bol şanslar diliyorum. :)

• Tsk ederim sizede bol sanslar :-)

Erkekler Ne Diyor 3

• spora ilk başladığın zamanlarda olur hamlık ağrısı derler:)

0|0
    0|0
  • Az kas olan yerler ağrır.
    İlk hafta ise geç
    İlk zamanlar ağrır.

0|0
    0|0
  • Bacaklarına daha çok ağırlık veriyorsundur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bütün bölgeyi çalıştırın. ve yediğinize dikkat edin. sabırlı olun. birsüre sonra etkisini görüceksiniz

0|0
    0|0
    • 1 ay icinde az da olsa göbek kisminda düzlesme olurmu ki?

Yükleniyor...