Sayılmayan gol.. Sizce geçmiş mi geçmemiş mi ?

Şu sıralarda oynanan Trabzonun sayılmayan pozisyonu.. Ben geçtiğini biliyorum da.. Artık nasıl bir ligde oynadığımızı görmeniz için soruyorum ?

• Geçmiş
    80% (4)88% (14)86% (18)Oy Ver
  • Geçmemiş
    20% (1)12% (2)14% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
link

Link bu.. Bakın

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• kör degılız goruyoruz gol oldugunu ama bazıları gormek ıstemıyor demek kı

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir Fenerbahçeli olarak söylüyorum evet geçmiş. Gol sayılması gerekirdi. Ama olsun her koşulda zaten biz yenmiş olcaktık :)

0|0
    0|0
    • Trabzon daha çok gol attı ama siz yendiniz tebrikler :D

• :)) Aynı skoru aynı sekilde Trabzon alsaydı şimdiye Kıyamet kopardı ;)

• Yok ben saygı duyarım. Biz yenilsek de Fenerbahçe'mi seviyorum.

Erkekler Ne Diyor 12

• kesinlikle gol..

2|2
    0|0
  • Bal gibi geçmiş geçmemiş diyenlerin gözünde problem ararım .

0|2
    0|0
  • geçmişşş bence

2|3
    0|0
  • Fenerbahçeliyim ama objektif olmak lazım hatta görünen köy klavuz istemez demek lazım.

1|2
    0|0
  • ulan o top hakemin an..sının damına girmedikce gol saymaz o hakem

2|2
    0|0
  • Yüzde yüz gol.

2|2
    0|0
  • bu hakemleri üst üste koyup s...mek lazım kardeşş yoksa sayılmaz

2|2
    0|0
  • Şike = fener

2|2
    1|0
  • FENERASYON ! istifa etmeli ,değişmeli artık

1|2
    0|0
  • Nasıl bir ligte oynamak istediğini görmek istiyorsan aç galatasaray maçlarını,cüneyt çakır gibi hakemler galatasaraya haketmediği nekadar puan kazandırmış gör. ama at gözlükleriyle bakma,maç her şekilde bizimdi kudurmanın lüzumu yok;)

0|0
    0|0
    • :) Ne kadar akıllı insanlarsınız ki 3 golu de Trabzonun attığı bir maçta takımı göklerde görüyorsunuz.. Bunun çekememekle alakası yok.. Sadece olayı anlamıyorsunuz :)

• Bi yere gelmek istiyordum iyi oldu.. Kısaca Ne fener kollanıyor ne Gs... Bende sana sayarım verilmeyenleri... Oyuna bakıyorum şimdi kaçan pozisyonlar söylüyorsun.. Mesela Beşiktaşı yerden yere vuruyorlar oysa adamlar iyi oynadı.. Ama skoru son saniyede kaybettiler.. İşte fark bu.. Eğer o maçınız bi şekilde beraberlik olsaydı oyunada berbat diyecektiniz.. Çünk pozisyon üretmek önemli değil atmak önemli.. Maçta bamba böyle hatalar yapmasa durumunuz kötüydü gerçekçi ol...

• Hayır kötü değildi,aksine gayet iyi oynadık çok gol kaçırdık... ama Trabzonsporlu futbolcuları ve taraftarları çok garip statülere sahipler,geçen senede pet şişeler,çakmaklar sahaya atılmıştı.. Bamba,gol atamamış olsaydı,ts gol atabilecek miydi? akhisarda gayet güzel oynadı size karşı ki ligte sonuncu...ama son dakika hatası oldu...ve gol yendi.. yani yazdığın yoruma bakılırsa skor önemli evet,uzar gider..geçen sene yarım puanla kaybettik ne olacağı belli olmuyor.oysa kaç puan geriden gelmiştik.

• geçmiş

0|0
    0|0
  • buz gıbı golll ama ne yaparlarsa yapsınlar GS şampiyın. drogbaba ...kabusları oldu zaten

1|2
    0|0
Yükleniyor...