Cılgınlıklarımızzz ? :)

hayatta yaptıgınız hıc korkmadan en buyuk cesaretınızı ortaya koyarak ne olursa olsunn yapıcam deyıp yaptıgınız neler var ? :) bende dogum gunumde kızları cagırmıştım bzee annemler evın alt katında babamlar ve arkadasları olarak ; bızde arkadaslarımla yukardaydık kızlar 15 20 tane ıste vodkadır tekıladr alıp gelmışler annemlerın anlıcagını bıldıgım halde ıctık ve annemler cok kızmıştı babamda en azından bızım yanımzdaydı demiştii :))

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• bir gün arkadaşkarla halı saha macından cıkıp araba ile kuşadasına gitmiştik kuşadasında yagmur yagdı arkadaşım ıslandı bizde oradan didime geceriz diye düşünüp yolculuga devam ettik yolda buna hasta olursun deyip ne var ne yoksa cıkartık

arkadaşım donu ile kalınca arabayı sürdük baya koşturduk gece saat 4 cıvarıydı sanırım :D

kefe yaylasından freni az tutan bir motorla indik az biraz kavga ettik vs vs

0|0
    0|0
  • askerdeyken bölüğün içine cenede ekmiştim. hasatta ettim :)))

0|0
    0|0
  • En büyük çılgınlığın buysa çok sıkıcı bir hayat yaşamışsın.

0|0
    0|0
    • sureklı ders calısıp ıstedgm yere geldım artık herşeyı yapablrm sıznklerı merak ettım bana benimle ılglı yorum yap demedmm.

• Universite yillarimdaki hadi gidelim sozu sanirim sikintili cilginliklarmdi.bursa İzmir kutahya eskisehir akcay şarköy edirneşu anhatrladigim oyle mal mal otururken hadi gidelim lafinin ortaya atilmasiyla gittigimiz yerler.

0|0
    0|0
  • hayatta hiç çılgınlık yapmadım belkide tek eksiğim bu

0|0
    0|0
  • bence oluna devam et elbet iyi biri çıkar karşına sana değer vermeyeni sende değere boğma kendini bişey zanneder sonra sorun olursa ben burdayım

0|0
    0|0
    • anlayamadım dedıklerını tam ama sorumla bı alaksı olmadgı ıcın neyse :)

• manik depresifim ilaçla beraber thc+alkol+lsd almıştım 16 gun komada kaldım, beyin sinir uçlarımın yuzde 90 ıı hasar görmüş, eskiden geri zekalıymışım

0|0
    0|0
  • tekrar eklermiisn yanlışlıkla bastım

0|0
    0|0
  • fazla büyük çılgınlık değilmiş ama

0|0
    0|0
  • Asansörde stop düğmesine bastım.Çok heyecanlıydı.

0|0
    0|0
  • devlet yurdunda bira. vodka. rakı. içiyorum.

0|0
    0|0
  • one ya öyle ergen çılgınlığı taksimde dalga yaptık ortamda takılan gençler varsa bilirler

0|0
    0|0
    • ergen ? evet ben ıstedgm yere gelebılmek ıcın sureklı ders calışp yapıcak clgnlklara vaktm olmadgı ıcın ergenım :)) artık hayat benimdr ıstedgm hersyı yapıcmm

• Ben çok deliyimdir, gözümü kararttğım zaman yaparım böyle şeyler.Bi' kere de tv. kumandasını bir kanepeden diğerine fırlatmıştım :))

• abi sen aşmışsınya :D

• bnde ewe sarhoş gelmştm :D hastenelk oldum sonra :D

0|0
    0|0
  • ucakta alkol aldim yanimda oturan emekli ögretmen teyzenin kizina sarki söyledim :)

0|0
    0|0
  • işyerinde çalışırken ustamı dövdüm kaçtım.2 vodka içimiş :P bu ne la

0|0
    0|0
  • :D bu cılgınlıkmı bunu bi ayda bi sefer kesin yapıyoz :D cılgınlık dediğin manyaklıktır sevgilinle yatakteyken sevgiline babasını arattınmı ? al el manyağı bu :D acayip manyak oluyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İzmir e gitmiştim kendi kendime.

0|0
    0|0
  • 3 kafadar yaz tatiline gidip çadırda kalma fikriydi ne yağmuru kaldı ne böceği.bi çadırın üstüne işemeyen serhoş adam eksikti

0|0
    0|0
  • kahretsin , hiç bir çılgınlığımın olmadığını fark ettim hemen bir şeyler bulmalıyım

0|0
    0|0
  • arabamı istanbul yoluna çekip ankaranın bağlarını oynayacağım birgün

0|1
    0|0
  • Aşık oldum.

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarla mantı partisi yapmıştık kızlı erkekli akşama kadar eğlendik son dakika çoğu kişi gitti üç beş kişi kaldık iki kız üç erkek buz patenine gidelim mi dediler tamam dedik evdekilere haber vermeyi unuttum telefonuda yanıma alamadım kırılır diye eve gittiğimde saat 8 olmuştu annemler acayip azarladı kötü bir tokat yemiştim abimden

0|0
    0|0
  • istanbula tatile gelmistim halamin yanina. orda bi cocuk vardi kac gündür bakiyordu bans. numara felan verdi bi bulusalim dedi. bende olmaz dedim halam amcam felan var. bende gece saat birde ciktim kapinin önünde bulustuk konustuk sabah saat 5 e kadar :)) kapiyida kapatmistim anahtari unutum cocuk sac tokamla kapiyi acmaya calisti :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...