Unutmanın yolu nedir?

Unutmanın yolu :( :( hayalimde aklımda her anımda ooo

Unutmam gereken biri varr çok yanlış biri oo..O yüzden untmam lazım ama nasıl yaa 2 gün oldu hala bugün gibi aklımda :( :(

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• başkasını bulursan her şey biter. Allah unutturuyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 2 gün geçti hala unutmadın mı :D burada aylar hatta yıllar geçsede unutamamış kişiler var sen 2 gün diyorsun :D

0|0
    0|0
  • iki gün çok kısa bir süre, geçer bir süre sonra.

birde onun yanlışlıklarını getir aklına, çok yardımcı olur.

0|0
    0|0
  • Bir başka sevgili ? öncekinden iyi vakit geçirirsen yenisi ile , eskisini çabuk unutursun , öncekinden kötü ise yeni olanı unutamaz acı çekersin ..

0|0
    0|0
  • unutulmak istiyorsan unutursun ama asla içinde bişeyler yasandı ise aranızda acısı kalır çıkmaz aslaaa

0|0
    0|0
  • hahaha 2 gün mü oldu benim 3 sene oldu be :D

0|0
    0|0
  • 2 günmü yazık sana :D

0|0
    0|0
  • :D haha fazla olmuş dur daha yeni ayrılmışsın :D

0|0
    0|0
  • unutmanın yolu uzak durmakdır

0|0
    0|0
  • ona ait herşeyi kaldır unutursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• senin gene 2 gün. benim tam 21 gün..

0|0
    0|0
  • pc deki bütün şarkıları siliyosunuz müzik dinlemek filan yasak sana! git annenin babanın yanına otur bşi hissetmessn onlarla vakit geçir sürekli arkadaşlarınla sakın bunun muhabbetini yapma iyilik gelmez sen kapatırsn muhabbeti onlar açar daha kötü olursun facete filanda takılma vıcık vıcık iğrenç aşıklar dolu midemi bulandırıyolar iğrenç espirileri okuyabilirsn iyi geliyo sövüyosn filan için boşalıyo denemeye değer ?

1|0
    0|0
  • 2 gün..Tatlım 6 AY oldu ,her sabah uyandığımda aklımda desem..Ama ne oluyor biliyor musun zamanla ağlamıyorsun,hafifliyorsunn geçiyor gibi...Sen bana bakma ama ben her şeyi abartarak yaşarım..

1|0
    0|0
Yükleniyor...