Bütün kızların ilgisini çekmekten daha çok hoşlanıyorum...

Birisiyle sevgili olmaktan ziyade , bütün kızaların ilgisini çekmek , onlara böyle sanki ondan hoşlanıyomuş gibi konuşmaya bayılıyorum.Kimse olmasın hayatımda ama bu ilgi hep olsun istiyorum .. Deli miyim ? :) Sizde de durum böyle mi ?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• karşıma böle birisi çıktı,arkadaşca mı yaklaşıyor yoksa ilgi delisi mi diye düşünürken bunu sölemen ii oldu :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• mutlu olamazsın umarımmmmmmmm. Umut veriyorsun sen o kızlara canları yanıyor anlatabiliyor muyum? Buna nasıl izin veriyorsun anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • Merhaba egoist bir gencimizle daha karşı karşıyayız.

Böyle devam et asla kazanmazsın gerçek aşkı...

0|0
    0|0
  • Bende öyleydim bir zamanlar...Hiç aradığı aşkı bulamazsın demesinler bulunuyor onlar kandırmaca.

0|0
    0|0
    • Aslında bende istiyorum bir ilişki yanımda birini , ama kıza 2 gün yazıyorum diyorum böyleyken böyle , 3. gün bir bakıyorum kız utangaçlıktan selam veremiyor . Sonraları aklı başına geliyor , bu seferde benden pas öyle gidiyor :)

• Bulursun sorun etme..Onu bulabilmek için zaten deniyorsun.

• Kızlar bu duruma "piç" erkek diyor.

0|0
    0|0
    • Aynen full arkamdan konuşuyolar , ama konuştukları kişiler beni tanıyınca yalancı durumuna düşüyolar ...Aman tanrım çok zevklii :))

• Sana zevkli gelebilir ama senden hoşlanan kıza acı çektirmekten başka bir şey hissettirmez.

• seni tanıyorum galiba

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• aynen beni anlatmısın bu egodur dostum :D

0|1
    0|0
    • Ne zamandır sevgilim yok ama , durum böyleyken pekte umrumda değil :)

Yükleniyor...