Beşiktaş - Skenderbeu maç sonucu ne olur?

Lider #Beşiktaş Avrupa Mesaisinde ! Skenderbeu İle Bu Akşam Olimpiyat Stadında Karşılaşacak Olan Takımımızda Hedef 3 Puan İlk Maçı Deplasmanda 1-0 Kazanan #Beşiktaş Bu Sefer Kendi Evinde Taraftarı Önünde Farklı Kazanmak İstiyor #Beşiktaş Bu Maçı Kazanıp Seriye Devam Edebilecek Mi?
Muhtemel Onbir; #Tolga, #Beck, #LuizRhodolfo, #Ersan, #İsmail #Necip #Oğuzhan, #KerimFrei, #Olcay, #Quaresma, #Cenk
Mario Gomez, Ve Atiba Hutchinson'ın Bu Maçta Muhtemelle Dinlendirilecek
Sizin Düşünceniz Nedir? Süper Lig Ve Avrupada İstikrarıyla Göz Dolduran
#Beşiktaş Mı? Skenderbeu Mu? Bu Akşam 20:00 / Tivibuspor / Radyo 1 Canlı
Beşiktaş - Skenderbeu Maç Sonucu Ne Olur?

• Beşiktaş
    76% (19)71% (35)73% (54)Oy Ver
  • Berabere
    16% (4)18% (9)18% (13)Oy Ver
  • Skenderbeu
    8% (2)11% (5)9% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

• Beşiktaş

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ülke puanına ihtiyaç var dediler geldik

Onlar puan kaybettikçe , biz kazanacağız sorun yok

0|4
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Beşiktaş alsın :)

0|1
    0|0
  • 1/1.

0|0
    0|1
    • Saka misin?

• Ciddi bir soru sorucam da alkollu falan misin? Bu saglikli insan kafasi olamaz yani. Soru sordun cevapladim sacma sapan "gaysarayli cevabi" falan dedin. Ki cevabimda bir ard niyet hakaret vs yok. Seni tanimam etmem. Hayirdir? Ne bu yani besiktas galatasaray kavgasina donusturme caban ne? Avrupa maciyla ilgili soru sordun insanca cevap verdim konuyu lige tasiyosun😄 Kim tarafindan bilendin anlayamadim ayrica. Komik seyler bunlar yapmayin. Simdi farkettim yasin 25mis sasirdim dogrusu. "En iyi takim besiktas" falan yani ilkokulda yapardik bunlari 😂😂 haaa sorularina cevap vermemi de istemiyorsan engellersin arkadasim boyle sacma seylere de beni maruz birakmamis olursun. Hadi eyvallah

• Ahha sakin ol Jennifer

• Berabere

0|0
    0|0
    • Yahu Maç Bitmiş 2-0 Kazandık Neyin beraberisi Bu? :D

• Berabere

0|0
    0|0
  • Berabere

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10