Felipe Melo'nun Gitmesini İsteyenler Şimdi Mutlularmı Acaba?

Şimdi kalkıpta herkes biz gitmesini istemedik demesin bal gibide Melo gitsin diyen Galatasaray lılar vardı. Biz Melo'nun Sneijder'in ya da Muslera'nın yakınları ya da onlardan menfaatimiz olan insanlar değiliz, bu oyuncuları her ne olursa olsun savunuyorsak bir bildiğimiz var.Çünkü bu üç oyuncu sadece Türkiyenin değil dünyanın en iyileri arasında. Türkiye ligindeki hangi oyuncular bu oyuncuların yanına yaklaşabilir?
Melo giderse yerini takım içinden doldururum diyen, Burak'ın üstüne golcü alamam diyen Hamzaoğlu ve vizyonsuz Dursun Özbek bütün bunların sorumlusudur.
Şimdi mutlumusunuz Hamza, Dursunu savunanlar?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• kendi gitmek istedi ayrıca futbolcular illaki gidecek hiçbişey Galatasaray'dan değerli değil! Aşkımız futbolcuya değil GS ye olmalı

0|0
    0|0
    • Asolan Galatasaraydir evet. Ama Melo Galatasaray ruhunu sahaya yansitan bir oyuncuydu

• Ne olduda Melo yönetim değişir değişmez gitti bunlar düşündürücü değilmi her söylenene inanmamanı tavsiye ederim

• Boşver bende biliyorum senin kadar giden gitti önümüze bakmak lazım

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• 32 yaşında bir futbolcu satılabileceği en yüksek rakama satıldı. problem bence melonun gitmesi değil. yerine aynı özelliklerde bir oyuncu alamamaları. o mevki acemiliği kaldıracak bir mevki değil rodriguez gibi j. karacan gibi deneyimsiz oyuncularla olmaz. en az 27 yaşında. avrupa kupalarında düzenli oynayan bir oyuncu getir bakalım yeri nasıl doluyor melonun

0|0
    0|0
  • Dünyadamı en iyisi he a. koyum görende kroos Iniesta falan sanacak. adamı nasıl yükseltmiş :) Türkiyede ondan daha iyileri var bakınız şuanda bjk'de oynayan oğuzhan bakınız M. topal renk körü olmamaya dikkat et.

0|1
    1|0
    • Senin gibi futbol cahilleri bir oyuncuyu 3-5 maçlık performansina bakarak degerlendirme yapar. Melo dedigin adam Brezilya Milli takiminda oynamiş Juvenstusta oynamiş ve hala İnterde oynayan bir oyuncu peki Topalla Oğuzhan kim? Futbol cahilsin işte sen kör değil akıl yoksunusun.

• Ben gtmesini istemiyordum. Takımın ortasaha çöktü Melo'dan sonra.

0|0
    0|0
  • Köpekler sevilmez

0|1
    1|0
Yükleniyor...