Tavırlarınızla ilişkinizin sonlanmasına zemin hazırlayıp karşı tarafın ayrılmasına neden oldunuz mu?

İlişkinizin tavırlarınız (ilgisizlik,umursamazlık,kararsızlık,tutarsızlık vb) sonlanmasına neden oluşturup karşı tarafın ayrılmasına zemin hazırladınız mı? Karşınızdaki kişi ayrıldığında tepkiniz ne yönde oldu: terk etti diye onu mu suçladınız yoksa kendinizi eleştirip suçluluk/pişmanlık mı duydunuz?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sogukluk varsa bahaneye gerekçe olur,hiç üzülmemek lazım ve bittikten sonrada kendini eleştirmeye gerek yok,bitmesi gerekiyormuş,bitmese daha sıkıntılı sıkıcı gelir,

1|0
    0|0
    • peki ayrılmayacağız deyip yine ilgisiz ve tutarsız hareketlere devam ediyorsanız ve karşınızdakinin sizden ayrılmayacağına ihtimal vermiyorsanız ayrıdlığında da suçlayıcı sözler paylaşıyorsanız yine aynı mı düşünürsünüz?

• beyinde bitenin geri dönüşü ızdırap ve karşındakini oyalama olur,suçşamak bir kılıftır,bittiyse her türlü biter,

• isterseniz ekleyin açık ve konuşalım

Erkekler Ne Diyor 3

• benim öyle bir sorunum olmadı kimseyi incitmek istemem ama hayat bu ayrılmakda bir erdemliktir bence katlanacaksınız umursamamzlık ayrı bir kavram umursamıyrosa zaten seninel ilgilenmecee sogukl duru hep

1|0
    0|0
  • Öyle yapmaya gerek yok ki ben fazla sevdiğim zaman kendileri çekip gidiyor zaten.Aşırı sevgiyi kimse kaldıramıyor

0|0
    0|0
  • walla en son bi arkadasın hoslandığı kızın karsısında rezil oldugunu görünce soğudum bu işlerden :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Küçüktüm; çok sevmiştim o da sevmişti. Haddimi bilemedim neticede bıktırdım.

0|0
    0|0
  • Oynamaya üşenirim , direk temas tercihim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...