Ferrari nin olsun ister misiniz ?

bir tana yaşlı bir kadının hayatında kimsecikleri kalmamış , sokaktaki sahipsiz kedileri besliyor hergün

bu kadın hayatta yapayalnız , dünya malınında pek bir anlamı yok bunun için ve bir gün siz tesadüfen o an için bir sokak kedisine sevgi gösteriyorsunuz bu kadın o kadar etkileniyor ki tüm servetini size bırakıyor siz olsanız ne yapardınız ?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Kabul ederdim seve seve Hayallerimi gerçekleştiridim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ferrarim olsun istemem

muhtemelen o hatun bana servet neyim benzer sokak kedisi görünce kıışşttt sie yörüü olmadı taş atıyorum..

sokak köpeği görünce direkt taşlıyorum hoşt diyorum..

tühh gitti servet napak az öncede zengin değildim hala değilim..

0|0
    1|0
    • sen sokak köpegi görünce saygından yolunu degiştitrisin :) :)

• bak şaşırdım şimdi saat 8 de vardiya teslim etmesi lazım o köpegin demek ki mesaiye kalmış :P

• bilgin olsun öyle suratına bakıp havlıyosa sokak köpekleri senin nabzını ölçüyodur. Orda sevgiline kızdığında nasıl tavır koyuyosan içinden ''hadi ordan'' de. hosst de susar ve geri gider. bosuna kaçmaya çalısma ;)

• isterdim en büyük hayalim. sonra ki hayalim onu satıp bilge karı olmak :D:D

0|0
    0|0
  • bi kedi sevdin diye kimse sana miras bırakmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben çevresi yeşilli yakınlarında deniz olan bir yerde 200 300 kişilik kimsesiz çocuk yetiştirme yeri yapmak isterdim ama adam gibi sevgi ile eğitim verilebilen içinde çok iyi eğitmenler araç gereçler olacak her iş dalına adam yetiştirilen bir yer birde onları büyüdüklerini görüp evlendikleri ve aile kurmalarını sağlamak onlara bir büyük abi baba dede olmak ve düzgün insanlar yetiştirilen bir yer olmasını sağlamak

0|1
    0|0
  • bitmeyen benzin parası ve link

olsa yeter la

0|0
    0|0
    • bugün kü hayalin yarın ki gercegin olsun kardeşim umarım o arabayı alırsın

• vayy sağolasın ilk defa güzel bir niyetle bir şey yazan gördüm çok sağol =) aynı güzel dilekler seninle olsun.

• parayı 3 günde yerdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...