Aşık olduğunuz, evlenmeyi düşündüğünüz kızla ayrılırsanız ne hissedersiniz?

çok seviyorsunuz, çok mutlusunuz, gelecek hayali kuruyor, bundan herkese bahsediyorsunuz. sonra bi gün ayrıldınız, hatta kız bıraktı. ne yapardınız?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Taze yaşadım bunu. Kendi içinde yaşanan gelgitler, ama mantık kazandı.( aşırı gerçekçi biri olduğumdan). Arkama bakarak yaşayamadım hiç, sensizde yaşarım dedim. Güneşli bir günde yüzümdeki gülümsemeyi fark edip çayımı keyifle yudumladım. Bana aldığı kıyafetleri evsiz bir çocuğa bağışladım:D Aklıma gelse de hala, evet kesinlikle vazgeçtim. Onsuzda mutlu olabileceğimin farkına vardım, hayat daha bir anlamlı oldu. Üzülmedimmi? İlk anda sözcükler boğazımda düğümlendi..Kendim bile inanamadım ama gözümden tek bir damla yaş akamadı. Sonuçta toparlandım işte.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Nasip değilmiş derim ne diyim yok dediyse biter illa peşine verip dön bana demenin anlamı yok dönsede eski ben ben olamicaaam için iyiki gittin hacı derim :)

Dünyada tek dişi o değiL eLLam . .

0|0
    0|0
  • 8 ay ağladım acı çektim 8 ay geçti şuan azcık etkisi azaldı ama hala çıldırma tehlikem devam ediyor mutsuzum üzgünüm böle hissediyorum işte

0|0
    0|0
  • link derim hemen orada

1|0
    0|0
  • diger baska bir kiz bulurum , hayatimi beni terkeden bir sürtük icin mahvetmem vururum tekmeyi soruyu sorandan tarafa ;)

0|0
    0|0
  • öyle birinden çok güzel intikam aldım ama ağladım da

0|0
    0|0
  • üzüntüden yıkılırdım :)

0|0
    0|0
  • nedamet hisseder melanet yağdırır istikbale küser kahrolurdum...

0|0
    0|0
  • Ağlarım cok aglarim

0|0
    0|0
  • İntihar ederdim..

0|0
    0|0
  • önüme bakardım ne yapayım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1