Bir insan neden İstanbul takımlarını tutar?

Bir Trabzonspor'lu olarak tuttuğum takıma aidiyet , sahiplenme vs gibi duyguları barındırıyorum. İyi bir Trabzonspor taraftarıyım.

İstanbul takımlarını tutan fanatikler,
Ne için tutuyor? Sonuç itibariyle Türkiye'de spor basını İstanbul medyasının tekelinde. Ekonomik ve sosyolojik dengeler bakımından bariz üstünlükleri var, temsil ettikleri şeyler ise semt takımı olmak.

Ben ise , benim takımımı yönetenlerin benim hemşerilerim olduğunu, benim takımımın benim şehrimi temsil ettiğini biliyorum.

Trabzonspor misyon ve vizyon olarak ne kadar önemli olduğunu en iyi Trabzon'lu olmayıp Trabzonspor'lu olan renktaşlarım açıklar.

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Dogma buyume istanbulluyum ondanmi acep 😄😎

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• memleketım konya sıvaş adana mersın antep İzmir falan olsa bunlardan başka takım tutmazdım kanımca !!!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bunun bir üst seviyeside var " bir insan neden başkalarının takımına takar?" ve hatta onunda bir üstü "bi insan neden futbol takımı takım tutar?"

0|0
    0|0
  • Beşiktaş varken Rizespor'u tutacak değilim herhalde.

0|1
    0|0
  • Trabzonlu degilim ama trabzonsporlu olmakla beraber fanatik de degilim gel gor ki galatasaya da sempatim var

0|0
    0|0
  • Ya bende böyle düşünmeni anlamıyorum sizin anlamadiginiz farklı sebeplerden dolayi olabilir? Yani tutması neden garip
    Trabzonsporu tutan sayısı şimdi ile daha önce aynimiydi neden belli biyerlere gelince trabzonsporlu çoğaldı?

Insan ister ist. Takımı tutar ister tutmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hacı Benim Nüfüs Kağıdımda Beşiktaş Yazıyor.

0|0
    0|0
  • Semt guzel be besiktas

0|0
    0|0
Yükleniyor...