KS'nin sayın kız üyeleri bir bakar mısınız?

Arkadaşlar ikinci kez buluşcaz ama artık ben olayın adını koymak istiyorum.Çünkü karşı tarafta da öyle bir beklenti söz konusu gibi.Yani bugüne kadar hiç çıkma teklif etmedim olaylar kendiliğinden gelişti.Bu konuda neler yapabilirim?Aslında duygularımın öksüz kalmasında da çok korkuyorum.Ama duygular karşılıklı İkinci buluşmada bu niyetimi belli etmek sizce nasıl olur?Teşekkürler...Saygılar.

Güncellemeler:
arkadaşlar lütfen alakaya limon cevaplar vermeyin

0|0
8|5

En İyi Erkek Görüşü

• yapıştır teklifi yüzyüze daha iyi hemde :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• 0|0
    0|1
  • 0|0
    1|1
  • Bence düşüncende haklısın havada kalan şeylerin sonu pek de iyi olmuyor madem bu ikinci buluşmanız adabına uygun bi şekilde duygularını dile getirip kızın tepkisine göre çıkma teklif edebilirsin :)

0|0
    0|0
  • onun duygularından eminsen konuş ama kalkıpta benimle çıkar mısın deme kullanma öyle bir terim. ondan hoşlandığını ifade et ne biliym yürürken elini tut onay beklercesine yüzüne bak ama kızın senden bunu beklediğinden emin ol

0|0
    0|0
    • yok yapmam zaten öyle bir şey :)

• biraz daha bekle derim sonradan pişman olmamak adına, büyük ihtimal oda hemen kabul etmeyecektir zaten

0|0
    0|0
  • Konus ıste soyle ıcındekılerını

0|0
    0|0
  • evlilkten cok bahsetme.. sınırların oldgunu belli et. disiplinli oldgnu onunlayken onun hayatını işgal etmcek seklde yasıcaını anlat.. resmiyetle , sammiyet arasnda denge kur.cok yüz verme, kibar ol ama asla yönetenin o oldugunu düşündürme. birkez sen yönetirsen bu iş hep öyle gider .kız seni ister

0|0
    0|0
    • Yönet derken biraz acabilir misin?

• yani ilşkiyi sen sekillendir. sen merkezli olsun hersey ..bölece asık olması daha kolay

• Elini tut adını koymuş olursun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 2. Buluşma ama mesajlaşıyor musunuz yada konuşuyor musunz buluşma dışında ?

0|0
    0|0
  • Daha ikinci bulusmadamı adıni koymak istitorsun arkadaşım bu çok büyük bir hata olur ..geçmisten gelen bir tanışıklınız varmı .?

0|0
    0|0
  • 2. buluşmada artık öpüşülebilir bence

0|0
    0|0
  • Hatun, Zeki Murenle buluyormus gbi hissedecek.

1|0
    0|1
Yükleniyor...