Allah korusun diyerek sorumu soruyorum...Hayatınızda en çok hangi yakınınızı kaybetseniz onla birlikte ölürsünüz?

Allah korusun diyerek sorumu soruyorum.. Hayatınızda en çok hangi yakınızı kaybetseniz onla birlikte ölürsünüz... Aile fertlerinden biri mi eşiniz ya da sevgiliniz mi yakın dostunuz mu...

0|0
26|9

En İyi Kız Görüşü

• çocuğum düşüp bi yerini yaralasa onun sadece orası acır benimse içim acır kalbim daralır

dayanamayacağım tek yokluk onunkidir

0|0
    0|1
    • allah uzun ömür versin sana bağışlasın evladını...

• amin sağol düşüncesi de cevaplamasıda zor soru biz düşünmekte zorlanırken yaşayanlar nasıl dayanır allah sabır versin

Erkekler Ne Diyor 9

• Öncelikle cümlemize Allah uzun sağlıklı ömürler versin , küçük yaştayken abimi kaybettim bu çok farklı bir acı , ailemden birinin ölmesi her şeyden daha çok canımı yakar .

0|0
    0|0
  • Ya sen neden hep aile ya da sevgiliyi seçmek zorunda bırakan sorular soruyorsun? Küçükken sana çok mu "anneni mi yoksa babanı mı seviyorsun?" sorusunu sordular allaansen? :D

0|0
    0|0
  • hiçkimse... insan her türlü acıyı unutmaya müsaittir. allah kimsenin başına vermesin ama evlat acısını dahi yaşayıp ölmez insanoğlu ki yaşanabilecek en büyük acıdır...

0|0
    0|0
  • Ailemden birini..

Heleki küçük kız kardeşim

1|0
    0|0
  • Duygusal biriyim bütün aile bireylerine üzülürüm ama en çok babama üzülürüm.

0|0
    0|0
  • ben size genel bir liste vereyim ve siz karar verinnn...

en çok ;

1- evladı ,

2-kardeşi ,

3-eşi ,

4-anne ve babayı ,

5 yakınlarını kaybetmek insanları daha çok üzecektir...

0|0
    0|0
  • Öleni gömerler. Öncelik hakkı tanınırsa ben ölmek isterim.

1|0
    0|0
    • Ne senin şu ölme merakın. Otursana oturduğun yerde.

Konuşma öyle.

• Yahu bu dünyayı gördük ben meraklı adamım, ölünce nolacak merak içindeyim :D

• annem

0|0
    0|0
  • Ölenle ölünmez hayat devam eder

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• hiç kimse. insan alışan hayvandır, kanıksanıp birlikte yaşamaya alışılmayacak acı yoktur bu hayatta. evladını kaybetmiş anne babalar yaşayabiliyorsa, herkes yaşayabilir.

0|0
    0|0
  • ben çok yakınımı kaybettim ama inan onunla birlikte ölünmüyor hayat devam ediyor

0|0
    0|0
  • Abimi kaybetme eşiğine gelmiştim nasıl bir duygu tarifi yok sormayın lütfen böyle şeyler:(((

0|0
    0|0
  • Annem,babam veya kardeşimden biri ölürse(Allah'ım korusun onları bana bağışlasın) ne kadar dayanırım bilmiyorum.Herşey yalan aile asıl gerçek.

0|0
    0|0
  • Ben

1|0
    0|0
  • Ölenle ölünmüyor eceli gelen ölür

1|0
    1|0
  • Ölenle ölünmez diyorlar ama ailemden biri olarak annem diyorum ben. Canım o benim. Herşeyim. Allah benden alsın ona versin:(

0|1
    0|0
  • Ben en son gıtmek ıstıyorum

0|0
    0|0
  • annemi kaybedersem eğer uzun süre kendime gelemem . ama bunalım takıldığım dönemlere denk gelirse birinin vefatı benim için farkyapmaz onunla ölebilirm ;)

0|0
    0|0
  • Sevdigim her insanin acisi beni bitirir.

Yalnizca 1 kisi denilse idi..

Bu ''Babam'' olur.

Allah sevdiklerimizin acisini gostermesin.

0|0
    0|0
  • Annem.

0|1
    0|0
  • Annem :)

0|0
    0|0
  • ben kardeşimi canımı kaybettim onun yerine o mezara ben girmeyi o kadar çok isterdimki

0|0
    0|0
  • Nişanlım ailesi ailem.

0|0
    0|0
    • vay be nişanlın ailesi ve ailen... yani seni doğuran büyütenler bile nişanlının ailesinden sonra geliyor he

• Annem babam kardeşlerim yeğenlerim allah korusun bunlardan birine birşey olursa bende onlarla ölürüm

0|0
    0|0
  • annem..

0|0
    0|0
  • Birinin ölmesi gerekiyorsa lütfen hayır önce ben !

0|0
    0|0
  • annem yada ablam bu ıkısı ıçın olume gıdebılırım

0|0
    0|0
  • erkek kardeşim feci halde bağımlıyız birbirimize

0|0
    0|0
  • ölenler unutuluyor belki 1sene ağlarsın daha fazlası değil

0|0
    0|0
  • Ölenle ölünmüyor. Yaşamaya devam ediliyor.

0|0
    0|0
  • Ölenle ölünmez.. Fakat ailemden birini kaybetmek benim aklımı yitirmeme neden olabilir.

0|0
    0|0
  • hic biriyle birlikte ölmem.

ama babami kaybedersem uzun zaman bocalarim heralde.

0|0
    0|0
  • Annem.

0|0
    0|0
  • yok ya öyle düşünmemek lazım,kimsenin yarına çıkmaya garantisi yok sonuçta

0|0
    0|0
Yükleniyor...