Bir motorsiklet almayı düşünüyorum yardım alabilir miyim?

182 boy sanırım bu motor için önemli... daha önce yarı otomatik denilen cup lardan kullandım... ve yıllarca bisiklet her ne kadar ikisi varklı şeyler olsa da bisikleti iyi sürerim.. vitesli motorsiklet hiç sürmedim artık yavaş yavaş iyi bir motor almak elbette isterim.. daha da uzatmadan öğrenme amaçlı vitesli hemen her yere gidecem çünkü dağ bayır... bir motorsiklet önerir misiniz? gönlümden geçen honda cross motorları ama... aması var... vitesli sürmedim hiç.. ve 2nci el bir motor almam ne kadar doğru ve uygun olur? görüş ve önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• ben de yıllarca bisiklet kullandım ve o deneyimle direk mondial'e geçtim
    ardından chopper kullanmaya başladım.
    vitesli kullanmak istiyorsan direk mondial ve salçano gibi markaların 125 ve 150liklerini tercih etmeni tavsiye ederim
    en düz motorlar onlar
    sonra tercihini cross, chopper, schooter ve racing olarak değiştirebilirsin
    2. el motor su anlık düşünülebilir çünkü yeni başlayacaksın ve sorunsuz bir motor bulup denemelerini onun üzerinde yaparak daha kolay öğrenebilirsin
    sana önereceğim motorlar
    www.salcano.com/images/urunler/hunter-23d6c.jpg
    ve
    motofuar.com/.../mondial-150-z-one-4.png
    bunlar hep dayanıklı hemde ucuz motorlar
    bende mondial MC150 vardı ve keçi gibi tırmanıyordu
    hiçbir zaman sıkıntı çekmedim o motorla ilgili hatta 3 saatlik yolu hiç gaz kesmeden gidebilecek bir motor.

0|0
    0|0
    • Ayrıca bu sitede motor konusu gelince aklıma hep @RenkliRuya ablamız canımız çiçeeeeemiz geliyo aklıma
      onun da bu konuya yorum yapması senin adına yararlı olur :D

• Sen soylemissin zaten :D tesekkur ederim tek diyecegim boy konusunu cok takmamasi 182 zaten uzun ben bit kadar boyla binebildiysem herkes biner heralde :zdAyrica viteslide cok zorlanacagini dusunmuyorum ben hic scooter a binmedim hatta araba kullanmisligimda yoktur vitesli 150lilik bir commuter ile ogrenmistim

• @RenkliRuya sürenbayan gibi schootercı değiliz biz
      bize vites olacak :D

Yükleniyor...