Ne Yapmalıyım arkadaşlar ?

Öncelikle merhaba arkadaşlar şimdiki sevgilimle mutlu bir beraberliğimiz var 2.5 yıldır. Ama bundan önceki sevgilim durmadan arıyor konuşmak istemediğimi söyledim birazda kalbini kırdım. Sevgilimi arayıp onu kendisiyle aldattığımı söylemiş sevgilim bana güveniyor bunu biliyorum ama yinede ilgisi azaldı ne yapmalıyım ?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• yok artıkkkk...eski sevgilin tam bir hasta...bence telefonunu değiştir seninle irtibata geçebilceği tüm yollardan engelle ya da sil...sevgilinin ilgisinin azalması kafasında acaba olması.bence kız haklı ama eski sevgillin ona bunu söyledikten sonra ne dedi.oda önemli kendi söyledi sana sanırım.sende cevap verdin oda sana güveniyorum dediyse güveniyordur ama en ufak hatanda biter bu ilişki bence.çok dikkatli ol:)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• eskı kız olayı oldugu ıcın canı sıkkındır ılgısı azalmaz merak etme.. ypcagn en ıyı sey hattını değiştirmek ve onada bi hat almak olur.. verırkende hayatımda sadece sen ve ailem ol yeter baskasının arayıp sormasına gerek yok de .. tapar sana 1000 kat daha güvenir :)

0|1
    0|0
    • ama ne bileyim biraz soğudu öyle değilse bile ben öyle hissediyorum

• dedgm gbı kızdan dolayı .. dedgm gbı bıse yaparsan emın ol guvenınıde ılgısınıde 2ye katlarsın.. cunku şu an biliyo o kız numaranı ws bi sekıl ısterse yne ulasır..

• ben neler yapmadımki şuan sabrediyorumm

Erkekler Ne Diyor 1

• Kanıtla aldatmadığını.

0|1
    0|0
Yükleniyor...