Hiç büyük konuştuğunuzda başınıza geldiği oldu mu ?

ne demişler büyük lokma ye fakat byük konuşma. olur ya bizler bazen lokmanın büyüklüğünü değil sözün büyüğünü seceriz.

büyük konuştuğunuz laflar hiç başınıza geldi mi ?

mesela ?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Eskiden Esra Erol izleyenlerle dalga geçiyordum, şimdi işten erken gelirsem ilk iş TV'de onun programını açıyorum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ff yaptım oldu ama bu yaptığımı yazamam

0|0
    0|0
  • her zaman başıma gelir o

0|0
    0|0
  • Hemde çok.

0|0
    0|0
  • Evet,hepinize vuracam dedim 1'i kaçtı.

0|0
    0|0
  • Oluyor gercekten. Dilimize dikkat etmeliyiz.

0|0
    0|0
  • benım geldı o yuzden dağa buyuk konusmuyorum hayırlısı dıyorum hep

0|0
    0|0
  • genelde başımda tepemde bulurum hemen

0|0
    0|0
  • bi erkek arkadas hep fiziğiyle övünürdü büyük konusurdu sonradan bi olay oldu kimsenin yüzüne bakamadı rezil oldu:d

0|0
    0|0
  • gelmez mi geldi tabi.hiç bir kız ağlamaya değmez hayatta ağlamam diyordum ama birisini öyle çok sevdim ki onla ilgili her konuştuğumuz da salya sümük arkasından ağlıyordum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu zamana hiç büyük konuşup başıma dahalık hiç bir şey gelmedi ve inşallahda gelmez :)

0|0
    0|0
  • hep büyük konuşuyorum hep başıma geliyo

bunu hep yapıyorum

0|0
    0|0
  • EVet oldu ama hala buyuk konusurum

0|0
    0|0
  • Defalarca oldu. Ben hayatta bu okula gitmem dedim gittim. Ölürüm de bu projeyi seçmem dedim seçmek zorunda kaldım.

0|0
    0|0
  • oluyor zaman zaman .. o yüzden büyük konuşmamak gerek .. hayatta yapmam dediğim şeyleri hep yapmışımdır

0|0
    0|0
  • Geldi, hemde çok fena bir sekilde :D

0|0
    0|0
  • Asla kendimden küçük biriyle sevgili olmam dedim. Bir yaş küçük biriyle sevgili oldum , bi de aşık oldum, o da yetmezmiş gibi babamın tayini çıktı taşındık ve 1 yıl sonunda ilişkimiz bitti. Tövbeler olsun daha da " asla yapmam " gibi cümleler kurmaaam

0|0
    0|0
Yükleniyor...