Selamün aleyküm squat yapıcam yardımcı olur musunuz?

Günün hangi vaktinde,
yemekten önce mi sonra mı,
ne yenmeli?

Bana yardım eder misiniz arkadaşlar. Çünkü kaslarım sıkı değil popom düşük sıkılaştırmam lazım anlayan biri sorularıma cevap verirse sevinirim

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle tok karna yapma, spordan en az bir saat önce yemiş olmalısın. squat yaptıktan sonra protein ağırlıklı beslen. squat çeşitleri çok fazla var anlatarak anlamazsın internetten videolarını bulup izlemelisin ve doğru yaptığından emin ol.

1|0
    0|0
    • Hangi gıda önerirsin

• en kolay ve en ucuz protein kaynağı yumurta, lakin sarısını fazla tüketmemelisin çünkü içerisinde proteinden çok yağ var. beyazında ise saf protein var. bunun dışında peynir, tavuk ve kırmızı et tüketebilir. eğer sporu ev ortamında değilde salonda yapıyorsan protein tozu desteğide alabilirsin.

• Evde yapıyorum

Erkekler Ne Diyor 8

• KAHVALTI 08:00 Omlet ve Yeşil Çay
    KAHVE MOLASI 11:00 Americano
    ÖĞLE YEMEĞİ 12:30 Esmer pirinç ve tavuk
    ATIŞTIRMA 15:30 Meyveli Smoothie (1 Muz ya da mevsim meyvesi, 1 kaşık fıstık ezmesi, 3 kaşık yoğurt, su ve buz)
    AĞIRLIK ANTRENMANI 18:00
    ANTRENMAN SONRASI 19:00 Protein Shake (Su ve buz ile) Protein Shake’i sadece antrenörünüz size önerdiyse ve iyi bir fitness seviyesinde antrenman yapıyorsanız içmelisiniz.
    AKŞAM YEMEĞİ 20:00 Bir kase Izgara Sebze, Beyaz etli balık ve salata

1|0
    0|0
    • bunu bir yerden aldım kopyaladım yardımcı olur diye bende spor yapıyorum ama aynı alan degil soruna gelecek olursak spordan önce kesınlıkle kuvvetlenmelisin ben spora gitmeden bir iki saat önce mutlaka birşeyler yiyorum 2 saat en az ara olmalı yani yoksa bir etkisi olmaz o sporun.

• Squat hareket çeşitleri var farklı hangilerini yapıcaksın

1|0
    0|0
  • 1 kere yemekten önce yaparsan (muhtemelen bayılırsın) yemekten sonra yapılacağını anlarsın. Squat berbat bir şey aç karına yapma

1|0
    0|0
  • Yemekten sonra 1-1,5 saat geçsin.
    Gündüz, ne kadar erken yaparsan o kadar iyi olur.
    Protein ağırlıklı beslen.

1|0
    0|0
  • Aklıma spor salonunda 1 saat squat yapan kızlar geldi :) Yemeklerden önce aç karna yapman daha faydalı.

0|0
    1|0
  • Aleyküm selam. Sabah öğle akşam yapabilirsiniz.

1|0
    0|0
  • Yemek yedikten yaklaşık yarım saat ya da 45 dakika sonra spora başlamak uygundur

1|0
    0|0
    • Ne yemeliyim öncesinde ve sonrasında

• Hangi besinleri önerirsin? Ben et pek sevmem yumurta beyaxı yeterli olur mu

• Yumurta beyazı iş görür ama bence az gelir aşırıya kaçmadan süt ve süt ürünlerini mutlaka aksatma takviye önerirdim ama sana yaramaz galiba hiç olmazsa günde 100gr (pişmiş halindeki gr.) tavuk göğüsü yemem süper olur ve bol bol su iç normalde 2,5-3 litre + yaptığın her 1saat spor için 1litre daha

• Agirlik calisman gerek ama ve kiloluysan diyet

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Evde yapıyorsan lunge ve squat hold yapabilirsin, ortalama 4x12. Akşamüzeri 5-6 civarı bence uygun saatler, yemeği spordan hemen sonra yemelisin. Protein ağırlıklı beslen. Kolay gelsin...

1|0
    0|0
  • Aleykümselam. Yemekten sonra yap. Ben sabah öğle akşam yapıyorum. 😀

1|0
    0|0
  • squat yanı sıra lunge ve varyasyonlarını da ekleyin. youtubeda lunge exercise diye yazarsanız görebilirsiniz

1|0
    0|0
  • Uygulamasini indir orda var zaten program

0|0
    0|0
Yükleniyor...