Hınca hınc dolu bi otobüs düşünün millet yer bulmakta zorlanırken ?

hınca hınc dolu bi otobüs düşünün millet yer bulmakta zorlanırken bazı çiftler hiç oralı olmadan o kalabalıkta bile öpüşmenin derdindeler ve herkesin bakışları onların üstünde olmasına rağmen devam ettiriyolar ve onlar utanacağına bizler utanıyoruz bu duruma ne dersiniz?

Güncellemeler:
metrobüste hergün bi facia :(

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• üff deme ya

gecen hafta mecburi otobüs yolculuğu sırasında boynumda şal vari atkım vardı terledim onu çıkarcam derken şalı bi savurdum yanımda sarmaş dolaş bi çift vardı çocuğun suratına geldi atkım böyle omuzuna döküldü kızın ters bakışları sonrasında şalımı neyimi topladım çocuğa en masum bakışlarımla afedersiniz dedim..

sonrasında kız inene kadar baktı ayrı olay

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• rezillik.kokudan midem bulanıyor onlar elleşme peşinde :(

0|0
    0|0
  • Yadırganacak bir durum yok. Sevgilisi değil mi? Metrobüs diyorsun bir de, abi öyle hıncahınç yerde nasıl belli edecek hatunun onun sevgilisi olduğunu?

Yalnız olabiliriz, yalnız olmayanları görüp kıskanıyor da olabiliriz fakat empati kurma yeteneğimizi kullanalım derim ben.

Görüşlerinize sevgiler..

0|0
    3|2
    • o kadar yer bitti sıra oraya geldi sanırım nasıl bi fantazi dünyanız var sizin anlamadım ki :)

• kendilerine çeki düzen vermelerini söylerim onların yaptığı ayıpsa bizimde susup oturmamız böyle bir durumda sessiz kalmamız ayıp bence

0|0
    0|0
  • gelecek nesiller utanmaz ve saygısız olacaklar..

1|0
    0|0
  • tükürür kaçarım link

0|0
    0|0
  • rahatlığa bak adamdaki derim

0|0
    0|0
  • onları izlemem olur biter.

0|0
    0|0
  • Kıskançsın derim:)

0|0
    2|2
  • koyun can derdinde kasap et derdinde diyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bizim gibi düşünenler hakkında "kıskanıyorsunuz" şeklinde asılsız bir iddia etmeleri, en ucuz anti-tez. Hep alıcısı olur cinsten.

Şu durumun duygusallıkla, "içimizden geliyor yaşıyoruz"la hiçbir alakası yok. Bütün amaç, özel hayatını teşhir ve reklam etme yoluyla ilgi toplamak. Başkalarına "bakın ne kadar mutluyuz" simgesini ok gibi fırlatmak. "Yeme, içme, cinsellik ihtiyaçtır" cümlesi doğru olabilir ama bunların hepsinin yeri ve zamanı vardır. Nasıl her yerde yeyip içemiyorsan bu "üçüncü türden yakın ilişkileri"ni de, hele hele başkasının dikkatini çekeceğini bile bile yaşayamazsın.

Şahsen ben utanmıyorum, bu kadar rezilliğin içinde yaşamaya alıştım. Önce tiksinirsin ama bir noktadan sonra foseptik kokusu normal bir şey gibi gelir. Görünüşte çok moderniz de, keşke giyim kuşamla 3-5 kitap okumakla öpüşmeyle modernlik olsaydı...

0|0
    0|0
  • Onlardaki genişlik Konya Ovasında yok.. her geçen gün daha kötüye gidiyoruz

0|0
    0|0
  • Acayip gıcık oluyorum o tiplere..

0|0
    0|0
  • O kadar rezil hale gelmiş olamaz bu toplum ya. Hiç o kadar ahlaksızına denk gelmedim.

2|1
    2|2
  • hayvandan daha adi buluyorum onları. yapacaksan kimsenin görmediği yerde yap.

0|0
    0|0
  • o kalabalıkta bende yapışırım kızın dudaklarına arkadan biri ittirmiş gibi atlarım :)

1|0
    2|1
Yükleniyor...