Hayatınızda, unutamayıp pişman oldugunuz şeyler neler ?

Hayatınızda unutamadıgınız keşke olmasaydı yaşanmasaydı dediginiz pişmanlıgınız varmı? varsa açıklarmısınız...

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• “En çok pişman olduğum şey, pişman olacağım diye yapamadıklarım ve dokunamadıklarımdır." demiş çokl saygıdeğer Shakespeare.

Ben de diyorum ki, pişmanlığım, yaşayamadıklarım içindir. Kelimelerimi filtrelediğim için pişmanlık duyuyorum. Oysa, içimde birikenleri bir çırpıda söylemeliymişim çünkü geçen her an, sonsuzluğa bir adım daha yaklaşıyoruz. Vakit değerlendirilmeli, sevdiklerinle, istediklerinle..

1|1
    0|0
  • Bir kaç tane pişmanlığım var ve hayatımı hala etkileyen ve etkileyecek olan hatalarımın neticeleri... Açıklamaya ne burada yer yeter ne de kimsenin okumaya vakti. Ama beni daha da güçlendirdiğini söyleyebilirim.

0|1
    0|0
  • keşke onu hiç sevmeseydim hayatımda almasaydım dedigim biri var :( simdi bu kadar acı cekmeyecektm. boş boş ilerlerde ugrasmayacaktım

1|1
    0|0
  • keşke hıç tanımsaydım , hayatıma hıc gırmeseydı dedgım okadar cok ınssan varkı,(tanıdıgımza pişman olduklarımız çoğaldıkça yenı tanısacaklarımzdan korkar olduk)

0|1
    0|0
  • yok çok şükür,kötü bişey bile yapsam o an onu yapmam gerekyrdu diyorum kendimi suçlamıyorum

0|0
    0|0
  • birini hakettiğinden fazla sevdim ve sonunda kaybettim :)

0|0
    0|0
  • Birkaç tane var ne yazık ki olan oldu artık ileriye bakmak lazım

0|0
    0|0
  • Öyle büyük bir pismanligim olmadi. Umarim olmazda...

0|0
    0|0
  • yaşadığım hiçbirşeyden pişman olmadım şimdiye kadar:)umarım bundan sonrada olmam:)

0|0
    0|1
  • yaşadığım hiç birşyden pişman olmadım bugune kadr.

0|0
    0|1
  • 2 sene önce evli birine aşık olmuştum onunda bana karşı bişiyleri vardı tabiki hiç yakınlaşmadık ama gözler her fırsatta birbiriyle buluşuyordu keşke hiç olmasaydı hiç tanımasaydım onu bunda çok utanıyorum:(

0|0
    0|0
    • allah beterinden saklasın arkadasım bunda bişey yok... neleri var insalarda...

• amin :) ama işte her aklıma geldiğinde kahroluyorum resmen

• keşke o mavi suyu almasaydım o gün.

0|0
    0|0
  • Evet bitane var ama söylemek istemiyorum. Artık o hatayı tekrarlamıyorum.

0|0
    0|0
  • büyük pişmanlıklarım yok şuana kadar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 17 Ocak 2013 günü keşke hiç olmasaydı... Hiç istemediğim bir şeyi yapıyorum 1 aydır

0|0
    0|0
  • pişmanlık duymadım hiç

0|0
    0|0
  • Beni böyle sev seveceksen.. demek isterdim..

0|0
    0|0
  • askere geç gittim

0|0
    0|0
  • O kız ile yatmamalıydım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...