Beyler bir baksanız? Okuyun lütfen:):)

Selam.. Erkekler hoşlandıkları kızlara bazen ilgilenmiyormus hiç hoşlanmıyormuş gibi yaparlar mı? Ne bileyim mesela hoşlandığınız kız önünüzden geçiyor yanında arkadaşlarıyla.. Arkadaşlarına bakıp ona hiç bakmıyormuş yaptığınız oluyor mu? ve mesela gözlük taktınız begenmediniz tam gözlüğün size yakısıp yakısmadığını anlayamadınız ama hoşlandığım kız görmedkçe sorun yok diyorsunuz ve şak önünüze cıkıo offf lar mısınız neden gördn böyle beni ya der gibilerinden.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Evet haklısın güzel görünmek ister insan sevdiğine.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hiçbirine bakmıyorum genelde. Bakmam ki hoşlandığım kişiye, yani aslında bakarım ama o baktığımı görmez. Önce sezerim nasıl biri olduğunu anlamaya çalışırım, burnu havada biri ise hiç uğraşmam mesela. Ama öyle değilse bir yolunu bulur aklına girerim ve kalbinede :) Hiç öyle bir durumda offlamaya gerek yok. Beğenen hoşlanan seven kişi her türlü onu beğeniyordur zaten :)

1|0
    0|0
  • Bahsettiğin durumu kızlara çok yaşatırım..

Arkadaşlarına bakıp ona bakmamak veyahut ona ters bakıp diğerlerine gülmek bu bi sevgi belirtisidir ama çoğu kız anlamaz bunu..

1|0
    0|0
    • hmm teşekkür ederim:) peki oflar mısn bi anda gözlükle seni görse hiç beklemediğin anda köşe basını döndün veo.. sende gözlüklü offf selam der misin? bana offf merhaba dedi.

• amlamaması ya da yanlış anlamasından daha doğal ne olabilirki..

• sdfçn ..Sezgi gücü zekası yüksek olan kız bunu anlar ama anlamadı diye salaktırda demiyorum doğaldır evet..

Soran...Gözlüklerim 10 numaradır beğenir beğenmez tasasına düşmem bendeki gözlüğün parası cüzdanında olsa amenna diyeceğim oflamam istediğim hatunsa merhaba derim tabiki..

• Hiç öyle sıkıntılarım olmaz, beni beğenen her halimle beğenmeli ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...