Galatasaray ath madrid maçını izleyen varmı?

Maçı izlerken yeminle televizyonu paramparça yapacaktım katil olacaktım. Muslera dışında bir takım bu kadar onursuz gurursuz korkak oynar.Öğretmenler 2-3 milyar para alırken bu adamların trilyon alması bana koyuyor. Bu galatasaray'da muslera sneijder podolski dışında hepsi amatör küme topçusu. Başkan desen cebi doldurdu aptal transferlerle. İstifa etmiyor arkadaş onurunuz gururunuz şerefiniz varsa başkan ve oyuncular defolup gitsin allah kitap aşkına.

0|0
1|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kulübün anahtarını musleraya verelim, sneijder ı başkan yapalım.. Podolski de başkan yardımcısı olsun. Diğerleride temizlikçi hademe... REsmen sinirden ameliyat yerlerim ağrıdı yahu. Lanet olsun. Ne kadar onursuz gurursuz bir yönetimdir bu yahu. Çileklerden, bayat otlara kaldık.

0|0
    0|0
    • Bunlar temizlik'çinin köpeği olamaz. Bunların aldığı para haram. Selçuk burak denilen adamlar önünde ath madrid maçı var sen nasıl cezalı duruma düşersin bu hainlik'dir. Muslera podolski sneijder dışında'kiler piyasada adamım diye gezmesin.

• Kardeş denizli değil jose mourinho gelsin bu takıma adam teknik direktörlüğü bırakır. Umutla olcanla bu adamlarla halı saha'da takım yenemezsin.

• Orası öyle.. Bakalım daha neler göreceğiz bu sene :/

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 10

• Galatasaray acayip kötü oynadı şut çekemediler hic cektilerse 3 4 tane ancadır
    Griezmann müthiş di iyi ki gol attı 2 tane severim

0|0
    0|0
  • Madrid top gibi oynadı mac muslera ile madrid arasında geçti

1|0
    0|0
  • noluyor ki yani? bu galatasarayın atletico madridi yeneceğini falan mı düşündünüz? 1 2 maçla olmaz bu işler. galatasaray şampiyonlar liginin en kötü 3 takımından biri malesef.

0|1
    0|0
  • Griezmannnnnn krizman :D

1|0
    0|0
  • Maç çok sıkıcıydı madrid sanki lig için hucum taktiği çalışıyordu.

1|0
    0|0
  • sen yazdın ben imza atarım.
    üstüne daha çok söz var ama gerek yok...

0|0
    0|0
    • Reis bunların aldığı para haram haram haram. Muslera sneijder podolski dışındakiler yeminle diyorum 3. ligde oynayamaz. Bunlar adam değil adam bunlar piyasada dolaşmasın adamız diye.

• Abdurrahim albayrak fatih terim bunlar olmazsa olmaz. Bu takımdan muslera sneijder al küme düşmezse ben futboldan zerre anlamıyorum. Bunlar ruhsuz kpek

• işte o saydığın adamları yediler. sinsi tulun gibi pislikler. herif nasıl utanmadan ön koltuğa oturmuştu bide. ordan belli etti ne haysiyetsiz biri olduğunu. abdurrahim albayrak ne kadar önemli biri olduğunu yokluğunda gösterdi.

• Ne desek bos ruh yok futbolculada

0|0
    0|0
  • al benden de okadar! kramponlarındaki bagcıklara kadar sövdüm! yasinle olcana deli oldum!

0|0
    0|0
  • evet kaleye isabetli şut yok :D

0|0
    0|0
  • yenilecegi belliydi hiç kasmadım bile sniejder ataydı belki kurtarırdık

0|0
    0|0
    • Yenileceği belli diye o zaman maça çıkmayacak. Eski galatasaray olsa fatih terim başında olsa çatır çatır oynar.10-0 yenilsin umrumda olmaz ama ruh olsun mücadele olsun savaş'sın. Bu karı kılıklı herifler topa girmeye korkuyor mücadele etmek'den korkuyor adamım diye piyasade gezmesinler.

• yenilmeye çıkmışlar takımın cogu çöp zaten maçın başında yiyiverin golleri yormayın adamları dedim:d macı bıraktım sonra hiç kalecilerine top deydi mi onların

Yükleniyor...