Bu Galatasarayın hali ne olacak böyle yönetimin dediğiniz oldumu?

evet hamza hocayı gönderdiler sövdüm bugün ruhsuz futbolcuları görünce sinirimden deli oldum uyuyamam herhalde :(

Güncellemeler:
diğer takımlara destek veren insan görünümlü arkadaşlar cevap yazmayın!

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• 3. dünya ülkelerinin futbol maçlarını izledikçe utanıyorum ülkemiz adına futbol performansından gitmiyor takım kanata geliyor içeri orta yapıcaz bir tane adam yok ceza sahasında orta saha desen tamamen beceriksiz ayaklardan oluşuyor bir tane yaratıcı kanat oyuncusu yok gelde amrabat bruma elmander gibi futbolcuları arama

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• O bu degil hamza hoca bu kadroyla 3-4 yil icinde cl sampiyonu olacagini hayal ediyordu. Guler misin aglar misin

0|1
    0|0
    • zamanında tanınmadık ruhlu insanlarla çok şampiyon olduk! ama dürüst adam yaramaz bizim takıma...

Erkekler Ne Diyor 7

• Muslera olmasa farkin kralı olurdu adam tek başına ancak bu kadar yapabiliyor

0|2
    0|0
  • Kadron ne ki ne bekliyorsun?
    Muslerayı çıkart ligde bile 10 puan geride olurdun.

0|3
    0|0
    • o kaleciye yazık üzülüyorum öyle kaliteli çocuk bu halde olmamalı! adamın dibi karekter ahlak olarak!

• hamza hoca gitmeseydi de böyle olacaktı.. GS şuana kadar ligin genelde formsuz takımlarıyla oynayarak iki hafta öncesine kadar FB den 1 puan öndeydi sadece.. BJK den de 2 puan geride.. buna rağmen kötü FB 2 hafta öncesine kadar ligde ilk 10da bulunan 2 takım haricinde herkesle oynamış bulunuyordu.. şu an itibariyle GS ve BJK nin ilk 10 da bulunan takımlarla 3 er maçı var. Fb nin sadece 1.. yani iyi olan BJK bile öyle iyi değil aslında!!! GS ise başından beri berbattı..

0|1
    0|0
    • bu hamza hocanın sucu değil ki! elindeki kadroyu bence en iyi şekilde değperlendiriyordu umut gibi bir eşşek var sahip çıkmalıydı çünkü başka adamı yok atsan atılmaz satsa satılmaz!

• aynen önceki yönetimin italyan merakı berbat etti herşeyimizi

• her fatih terim dönemi GS nedense dünya para borca sokulur birileri çok zengin edilir.. GS lileri de mutlu etmek gözlerini boyamak için bir iki şampiyonluk verilir onlara ama GS nin paraları servetiyle birileri zengin edilir.. olan hep GS ye olur.

• Hamzanın transfer döneminde aldığı Jem spastiği bir b*ka yaramıyor. Maçın skorundan çok ikinci lig topçusunun böyle prestijli bir maçta oynamasıydı. Nerden nereye.. Şans vermediği Sinan Gümüş dün en azından mücadele etti. Bu enkazın en büyük sorumlusu Hamzadır. Transfer döneminde istemediği Kalinici görüyoruz şu an. Mustafa hocaya Allah sabır versin bu kadroyu zor adam eder.

0|1
    0|0
    • elinde ticket sedoxo kart olduğunu düşün! alışveriş yapacağan yerler belli! jem karacan denen adamı hamza hocaya sundukları seçeneklerden aldılar... mario gomez i 15 milyon ıvır zıvır dediler beşiktaş 3 milyona aldı adam gol kralı olur! bizim yönetimin becereksizliği bence

• Tabi sadece hamzanin suçu yok dursunu söylememe gerek yok Galatasaray tarihinin en vasıfsız başkanı. Hamza hocanın Umutu ısrarla oynatması sabriye yapılan zamlar. Ben zaten umutla sözleşme uzatacam demesi felan kendi fişini çekti. Bu arada kalinic dediğim adamın bonservisi elindeydi Jem paul'e verilecek para ona verilseydi taş gibi forvetimiz olmuştu. Şu an seria a'da baya gol atıyor. Hamza hoca istemedi olaylarını Cüneyt Tanman açıklamasında söylemişti. Doğruluğunu bilmem ama Bilali felan geçtim 2. lig topçusu Karacani almak intahar. Birde hamza hoca biraz pasifti oyuncular üstünde hakimiyet kuramiyordu. Beşiktaş zaten borçta yüzmesine rağmen rahat anlamadim bu işi. 😃

• yönetim acilen defolmalı...

0|1
    0|0
  • Bu takımın şu anda bu durumda olmasının sebebi takımı Akhisara çevirmeye çalışan Hamza ve vizyonsuz Dursun Özbek sayesindedir. Takım kondisyon olarak bitik durumda Hamzaoglu artık nasıl yükleme yaptıysa futbolculara.
    Takımda ne taktik var ne sistem bunu ben söylemiyorum takımın 10 numarası Sneijder söylüyor hala Hamzaoğlu nu savunmakta neyin nesi anlamıyorum.

0|2
    1|1
  • daha beter olacaksınız astanada gomecek hemde arena da uefaya da gelemiceksiniz

1|0
    0|1
    • yukardaki açıklamayı okumadın sanırım! neyse sen dua etmeye devam et! kabul olur... :D

• astana problem değil kardeş yensinler! ondan utanmam! ama göğsünde Türk bayrağı taşıyan bir takıma destek vermeniz gerektiğini düşünüyorum! ha o milliyetçilik ruhu yoksa oda sizin probleminiz! ya mayanızda bir sıkıntı vardır ya sütünüzde!

• Lisesinin bahçesinde fransız bayrağı sallanan klübe mi destek vericem
      Sahte şike sürecini evlatları lütfi mehmet ebru nun düzenlediği ve bu sayede Fenerbahçe den nemalanan Fenerbahçe için kuyu kazan avrupaya lekeyenleri mi destekicem...
      Ben o desteği 2000 yılında verdım arabamla cıkıp tur attım ama son 10 sene icerisindeki Gs Nefretim olduuuuuu daha beter olmaları ıcın her sabaha uyanırken uyandıgımda duamı ediyorum

Yükleniyor...