Böyle insanlar var mıydı..?

link bunu izler misiniz .. video rusça bi türk kadını hakkında anlatıyorlar .. çocuk antalyada bi kaza yüzünden yatağa mahküm kalmış .. rusyalı 4 yıldır .. ailesinden ve gerçek kimliğinden haber yok .. türk teyze onu evine almış herşeyiyle ilgileniyor altını bile temizliyor .. yıllar önce boşandığı kocası hergün karısının evine çocuğa masaj yapmak için geliyor.. inanmıyorum gerçekten böyle insanlar parmakla sayılacak kadar az .. kim hasta .. iğleşmez dedikleri birini evine alırdı? onlar nerdeyse imkansızı başarmışlar.. çocuk az çok hareket edebiliyor . inşallah ayağada kalkar.. Allah yardımcıları olsun .. inşallah ailesinide bulurlar.. ( video biraz uzun .. isterseniz az kısmını izleyebilirsiniz isteyen tam izler )

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• helal olsun ne kadar tüklüğümüzden utandıran insanlarımız olsa da bu tarz insanların olması da gurur veriici

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• elleri öpülesi kadınmış.

1|0
    0|0
  • Selamlar kardeşim,

Bunlar bizim medyada gördüklerimiz, bir de görmediklerimiz var.

Bu haberi daha önce de izlemiştim, çok etkileyici.

Yani bu insanlar "Hayırda Yarışan" insanlar. Hatta bu isimde bir kitap bile vardı piyasada..

Bulup okumanızı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Büyük kalpli bir insan.

1|0
    0|0
  • evet izlemiştim bunu gurur verici, türk annelerinin ellerinden öperim

1|0
    0|0
  • magaradan yenimi cıktın

0|0
    1|0
  • İşte Türk insanının sıcakkanlılığı, işte gerçek Türk insanı.. Eskilerden kim kaldı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...