Özel baskı bir tişört ile güzel bir ortamda sevgilim olmasını isteyeceğim

Kızlar ilgilenebilrse sevinirm.

Arkadaşlar benim sevdiğim bir kız var ve özel baskı bir tişört ile güzel bir ortamda(yeşillikli ağaçlı falan) sevgilim olmasını isteyeceğim tişörtün üstünde (kızın ismi)... altında (kalbinin anahtarını bana verirmisin) onunda altında (Evet :) Hayır :( ) olucak ve kabul ederse mutluluktan onu havalarda dondurucem ve sonra kibar sık bir kalpli kolyeyi ona uzatarak bir meleğin kalbi bende kalmış diyerk kolyeyi ona vereceğim... benim bir arkadaş buna çok saçma mallık yapma sakin diyor sizce haklımı eğer haklıysa nasıl birşey yapsam.\

kız çocuksu bi ruha sahip deli dolu birisi :)

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

• kız var ya şok olucak sevdiği biri varsa bile emin ol sana uçarak gelicek şimdiden hayırlı olsun kardeşim

yalnız bir tiyo eğer elinde tutmak istiyorsan en az ayda 1 kere çok iyi bir jest yapmanı bekler jest olmasa bile 1 demet papatya filan al yani çünkü bekliyorlar benden demesi

0|0
    1|0
    • tüyo icn teşekkür ederim kardesim :)

• önemli değil kardeşim şimdiden hayırlı olsun İNŞALLAH istediğin sonucu alırsın ALLAH gönlüne göre versin

Kızlar Ne Diyor 6

• kızı düşünerek, yapma komık duruma düşersin derim sadece... ben sevdiğim cocuk bana atatürk resimli tişört bastırıp versin asıl o zaman müthiş hayranlıkla eveet derim. :) ama senin dediğin bence olmamış, sahsen ben olsam böle bi cıkma teklifinden hiç hoşlanmam hatta itici bulurum.

0|0
    0|0
    • nasl kzi dusunmedn yapayim?

• kızı düşünerek dediğim, 17 yaşında deli dolu kızların bundan hoşlancagını sanmıyorum demeye çalıştım.

• hm peki sagol hoşlanir bnce.

• ya tişört düşüncesi iyi ama yazıyı evet- hayır olayını ve kolyeyi verirken söylediğin sözü sevmedim :D

0|0
    0|0
    • nasl yapayimki pki evet hayir olmassa.d

• Nıye benım hosuma gıymıyor bole seyler yaa :|

0|0
    0|0
  • ne tatlı lan :D romantizimden anlıosa sever bence :D yalnız abartıp krocana bağlamıyasan

0|0
    0|0
  • bak yine kiskancligim tutdu ya ... Bence kiz buna bayilir .

0|0
    0|0
  • yap gitsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• yap lan ıcınde kalmasın derlerı bırak hayat senın ıstedıgın gıbı yap sonu evlılık senın kı:DD

0|0
    0|0
  • En fazla rededer, kolye içinde patlar :D Yap gitsin :D:D:D:

0|0
    0|0
Yükleniyor...