Mutlu görünen insanlar bunu nasıl başarıyor ya?

herkesin derdi tasası vardır ama bazıları bunu hiç yansıtmıyor sanırsınızki hayatı mükemmel süper herşey ona güzel :D bunu nasıl başarıyorlar ya ? ben suratımı asmadan duramıyorum elimde değil herşey süpermiş gibi gülemiyorum! hoş herşey güzel olsada ben yine surat asıcak bişey bulurum:Ss

0|0
17|36

En İyi Erkek Görüşü

• vala pozitifliğim en büyük enerjim. mutluyum çünkü çok büyük bir derdim yok. Hepimizin ara ara canı sıkılır bişiler olur ama toparlanmayı çabuk yaparım. neşemi kaybetmem gülmeyi severim kederli şeyleri sevmem negatif insanlardan uzak dururum öyle işte :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• Valla cennetteyim çok şükür.

Ama benim gibi çok insan olduğunu sanmıyorum.

Onlar mutluluk maskesi falan takıyorlar, kimseler bakmadığında da ağlıyorlar.

İkiyüzlü mü arıyorsun? Dolu...

0|0
    0|0
  • Cünkü onların hayatta tutundugu seyler var. sevgi gibi.

0|0
    0|0
  • bunun sebebi herşeyi kafana fazla takman ve olumsuz düşünmen herşeyi olumsuz düşündüğün için ufak birşeyde olsa suratını asıyorsun. başkaları nasıl saklıyor söyleyim kafalarına fazla takmamaları ve gülmeyi çok sevmeleri asık suratları görmeyi sevmezler herkesin kendisi gibi neşeli olmasını ister böylece hayatıda günüde güzel geçer o nedenle mutlu görünüyorlar :D

0|0
    0|0
  • evden çıkarken mutluluk maskeni takacaksın.

0|0
    0|0
  • Biraz hayata bakış, biraz da kişilik.. Ben hep güzel şeyler anlatırken kardeşim başına gelen kötü şeyleri anlatır. Kişilik bu aynı ailede bile farklı faklı...

Olayların pozitif yönüne odaklanırsan ve kötü şeyleri çok düşünmezsen onlara takılıp hayatını atlamazsan mutlu olursun...

0|0
    0|0
  • çok sorunu olan kişiler mecburen gülmek zorundadır ama sahte gülüşler o çok mutlu görünenler aslında mutlu değildir sadece mutlu görünmeye çalışırlar hayat bunu yapmayı gerektirir sende çok takınlısın sanırım kenedeni mutlu görmek istemitorsun dediğine göre herşey güzel olsa neden insan bişey bulup surat asmak isterki...

0|0
    0|0
  • bende öyleydim gülücek bi durumum yoktu ama parayı olunca varya isterse dünya yansın benim mutluluğumu kimse bozamadı hep gülüyorum benim mutluluğum paraya bağlı belki onlarda öyledir ;)

0|0
    0|0
  • dediğinin tam aksine illa canımı sıkan bişiler olmuştur hep mesela hep aklımın bi kenarını keimren bi hastalıım var kalp ten ama takmıyorum hemen aklıma gelince başka bişile ilgilenip yada müzik açıp daha da olmadı en samimi dostumu arayip kahkaha atıyorum geçiyo :D

0|0
    0|0
  • o insanların geçmişine bakacaksın biraz derinliklere indiğinde o dönemde yaşadığı sıkıntı ve sorunlar eskilere göre çok daha küçük sorunlar olduğu içindir bence;) yani benim öyle zaten sonuçta sorun benim sorun olduğu için diğer insanların bilmesine de gerek yok çevrendeki bir kaç kişiden başka

0|0
    0|0
  • aahh nolamaz dudaklarınızın cazibesi kalbime bir hançer gibi saplandı senyorita :D

0|0
    1|0
  • bunu yapmaya mecburlar neden mutsz gorunsunler kı mesela ben kımseye ıcımı dokmem anlatmam kolay kolay ve etrafmda kı kımse benım derdım var mı yok mu bılmez

1|0
    0|0
    • valla benim suratım asıktır ama kimsede gelmez bi derdin varmı diye konu açılırda konuşuruz

• valla alışkanlık diyelim biz ona :) benim gerçek ruh halimi sigara içişimden anlarsınız sadece :)

0|0
    0|0
  • Sadece görünüyorlar işte..

0|0
    0|0
  • belki gerçekten mutlulardır?

0|0
    0|0
  • sen bence hayattan bezmişssin THE walking Dead misali...her şey güzelken nasıl suratı asar insan yaşmaktan bıktın heralde yada çok yalnız insannların kötülüğünü düşünen kötü huylu pis öggg iğrenç birisin ):):):):):):):)DDDD

0|0
    0|0
  • Takmayacaksın. Rahat olmalısın, anı yaşa hayatı yaşa . Takma kafana oymuş buymuş, durmuş gitmiş, uçmuş düşmüş. Keyfine bakıcaksın :) Bende işe yarıyor sende de yarar tahminimce.

0|0
    0|0
  • Kıskanmayarak.

0|0
    0|0
  • Yaşıyorum nefes alıyorum mutluyum her şeyin bir tedavisi bir çözümü var , ugrası var :) yaşıyorum ya en güzel en mutlu sey değilmi

0|0
    0|0
  • Gülmek her zaman mutlu olmak için değildir. Bazen öyle gülmeler vardır ki; en büyük acıları gizlemek içindir. (bob marley)

0|0
    0|0
  • Sabah kalktıgın zaman gözlerini açabiliyorsan, mutlu olmaya yeter. Hayat çok kısa, hiç birşeyi takmamak lazım.

0|0
    0|0
  • ne güzel de dedin mutlu GÖRNÜNEN :)

0|0
    0|0
  • Duygularıma ve düşüncelerime tercüman oldun soran hanfendi.

0|0
    0|0
  • mutluluk maskesi takıyorlar yüzlerine olup bitiyo bu kadar basit :)

0|0
    0|0
  • ölümü dene.. zira, yaşamının kıymetini bilmiyorsun..

0|0
    0|0
  • Küçük şeyler ile mutlu olmakta gizlidir her şey aslında

0|0
    0|0
  • bende senin gibiyim rol yapamıyoruz

0|0
    0|0
  • dudak resmi koymak revaçta sanırım bu aralar

0|0
    0|0
  • Tiyatro eğitimi alarak:)

0|0
    0|0
  • Gamsız olmayı denermisin ?

ve herşeye pozitif bakarsan mutlu olursun.

0|0
    0|0
  • Özellikle ailem üzülsün istemiyorum. Formülüm bu

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 17

• Bir insan her zaman mutlu olmaz.İnsanın ailesinden birisi vefat ediyor, hayat ters gidiyor, işini kaybediyorsun vs ve insan gülümsemeyi unutuyor.Ben bu dönemleri artık astım çünki bir cok sevdiğim insanı ölüme uğurladım.Ve onlarla geçirdiğim son anlarda hep onlara söz verdimki onlar içinde her gün güleceğim onlar içinde her gün mutlu olacağım.Babannem ölmeden bir gün önce bana hayatta hiç bir şeye ağlamaya değmediğini söyledi.Ne gariptirki ertesi gün o öldu ve ben durmadan ağladım.Demek istediğim küçük şeylerle mutlu olmayı öğrenmelisin.Misal bu sabah uyandım ve güneş doğmuştu ve sadece güneş doğduğu için mutluydum :).Böyle düşünmeyi öğrenirsen bir çok şeyden zevk alacaksın.

2|0
    0|0
  • Mutlu görünmek zorundalar. Suratını asarsan birileri sana ne derdin olduğunu soracak ve sen anlatacaksın hemen. Daha sonra o insanlar senin arkandan konuşup senin samimiyetle anlattıklarını ya bir gün bir koz olarak kullanacaklar ya da herkese anlatacaklar.. Daha da mutsuz olmanı sağlayacaklar. Ama sen hep derdini birileriyle paylaşmak zorunda hissedeceksin hep başkalarının ilgisine muhtaçmış gibi hissedeceksin. Ama hayatın olumsuzluklarından daha da hayatın güzelliklerini görüp mutlu olmalısın olamıyorsan bile mutlu görünmelisin. Yüzün hep gülsün ki başkaları senin mutluluğuna şaşsın kalsın. Gül ki hayatta güçlü kalmayı başar. Umarım anlatabilmişimdir.

3|0
    0|0
  • fazla üstünde durmak sadece insanı yıpratır.

1|0
    0|0
  • ama mutsuzken .. mutluymuşsun gibi davranmak çok zor.. herkes yapamaz :(.. ben çok duygusal biriyim ben de saklayamam mutluysam mutluluğumu üzgünsem üzgünlüğümü görür herkes :/

1|0
    0|0
  • Hayat bir tiyatro sahnesi ve hepimiz birer oyuncuyuz. Bazılarımız ünlü tiyatroculara taş çıkarırken, bazılarımız ise rolünün hakkını veremez. Oyunculuk dersleri almak istersen uygun fiyata ders verebilirim :P

0|0
    0|0
  • İnsanları yoran hayat değil,taktığı maskelerdir sözüne hep katılmışımdır.Taktığı maskelerle mutlu olanlara ne mutlu.

0|0
    0|0
  • kafana hiçbirşeyi takmamyı öğren..hoş bu kişiliktir.mesela ben aşırı umursamazım:)ama işlerim genelde yolunda olur..annem sıkıntılıdır mesela randevularına hep geç kalır:)bense 15dakika önce çıkarım saatinde orda olurum:)yani bence umursamaz ol..hayata bi kere geliyosun ve hiçbirşey seni üzmeye değmiyor ve değmiyecek:)salla gitsinnnn:)

0|0
    0|0
  • rol yetenekleri gelişmiş hayatın sillesinden payını almış kişiler

0|0
    0|0
  • surat asınca bir şey değişmiyor ki. gülelim de bari yüzümüz kırışmasın alşsdkşasd anlık mutluluklar her zaman güzeldir :)

0|0
    0|0
  • insanların senn mutsuzluğundan haz aldığını fark edince mutlu görünmeye başlıyorsun

0|0
    0|0
  • Üşenmiyorlar .

0|0
    0|0
  • umursamayarak. ya da umursamıyormuş gibi görünerek.

0|0
    0|0
  • joker.

0|0
    0|0
  • gorunmek istedigin gibi olsana :)

cok zor degil :))

0|0
    0|0
  • hayatları gerçekten mükemmel olanlar vardır belkide nedersin?

0|0
    0|0
  • mutlu olarak .

0|0
    0|0
  • mutlu görünmeleri mutlu oldukları anlamına gelmiyor iyi oyunculardır belki

0|0
    0|0
Yükleniyor...