Milli sporcu olmak için?

Arkadaşlar milli sporcu olmak hakkında merak ettiklerim var. Muay thai alanında milli sporcu olmak zor mu? Hangi aşamaları izlemem gerekiyor? 20 yaşındayım cevaplarınızı bekliyorum.

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• kardeşim bu ülkede dövüş sporlarına 5 kuruş katkı yok. bende boksörüm. bizim boks hocamız geçen sene ntv sporda milli maçta dövüştü. adamın otel masrafını ve yol masrafını karşılamış federasyon.5 kuruşta para almamış yendiği halde. yemek masrafını kendisi ödemiş. zaten buğra öneri felan görüyorsun. istersen bu ülkeyi temsil et dünya şampiyonu ol gene 5 kuruş alamayacaksın. en güzeli aç bir spor salona dövüş hocalığı yap. daha fazla kazanırsın. ve muay thai istiyordum bende nerede buldun. istanbuldamısın

0|0
    0|0
    • Henüz bulmadım şu an body e gidiyorum. Giresun'dayım. Burası küçük şehir olduğu için pek faliyet yok. Seneye üniversiteye başka bir şehire gidicem. Gidicem şehirde kurs bakıcam.

• İstanbul'da 2-3 yerde var çok fazla yok haberin olsun. genelde antalya muğla çanakkale Ankara ve izmirde çok fazla var

• Keşke oralar tutsa neyse bakıcaz artık

• Hacı geç kaldık zor değilde vücudun egitimlimi box kick boks filan? Normal bir kulube yazil iyiysin seneye kadar en usttesin

0|0
    0|0
    • Şu an sadece body e gidiyorum.

Yükleniyor...